"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla szantażowana! Dziennikarka padła ofiarą hakerów

Beata Tadla była szantażowana przez hakerów, którzy włamali się na jej profil w mediach społecznościowych! Dziennikarka straciła swoje konto na Instagramie, które budowała przez lata.

Multimedia

Gwiazdy coraz częściej padają ofiarą oszustów. Celem ataków stają się ich konta w mediach społecznościowych, które były prowadzone przez lata i są śledzone przez tysiące followersów. Nie tak dawno znana z serialu "Barwy szczęścia" Agnieszka Mrozińska została okradziona przez hakerów. Teraz jej los podzieliła niestety Beata Tadla.

Beata Tadla pokazała zdjęcie sprzed 23 lat! Bardzo się zmieniła?Zobacz więcej

W środę (29.04) dziennikarka otworzyła nowy profil na Instagramie, informując przy tym, że jej poprzednie konto zostało zhakowane. Hakerzy żądali od niej pieniędzy!

Drodzy! Hakerzy zlikwidowali moje konto na Instagramie. Włamali się do zabezpieczeń, zmienili identyfikatory, zażądali pieniędzy (w kryptowalucie), postawili ultimatum: albo płacisz w ciągu godziny albo tracisz profil. Nie zapłaciłam, więc straciłam konto budowane przez lata, z wieloma pamiątkami, wspomnieniami, historią mojej zawodowej drogi, z kontaktami. To było podłe, a ja czuję się po prostu okradziona z własności. Zaczynam zatem od nowa. Jeśli ktoś zechce do mnie wrócić, czekam z otwartymi ramionami — napisała na nowym Instagramie Beata Tadla.

Post Beaty Tadli wzbudził ogromne poruszenie. Sprawę skomentowała m.in. Agnieszka Mrozińska.

Nadal nie mogę w to uwierzyć 😔 przeżyłam dokładnie to samo 3 dni temu 😔to jest coś naprawdę okropnego! Tyle lat wspomnień znika w ciągu jednej chwili :( jestem z Tobą❤️ na Twoim nowym profilu i mam nadzieję, że dorwa tych Hakerów i poniosą konsekwencje! - napisała aktorka na Instagramie Beaty Tadli.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • skąd pomysł żeby taki temat podpinać pod TzG (gość)

    I jeszcze opatrzono go materiałem z pr. Dziwne. Co do samego tzg to ktoś pod filmikiem z tangiem Julii Wieniawy i Stefano Terrazzino napisał, że tancerze podnoszą swoje partnerki z ogromną lekkością. Rzeczywiście, tancerze są wysportowani i mają wypracowane mięśnie. Są silni i nie musi się to równać z nie wiadomo jak widoczną muskulaturą. Sztuczne umięśnienie nie równa się sile fizycznej. Co prawda akurat Julia jest drobna, ale każde takie podnoszenie to wysiłek, a dynamika tańca musi być zachowana. Pomijając już nawet rodzime podwórko w niemieckim TzG Stef miewał partnerki nie należące do filigranowych, a jednak w choreografiach uwzględniał efektowne podnoszenia. To kolejny dowód na to, że taniec to wymagający sport, a tancerze są świetnie zbudowani.

    08.05.2020 18:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×