"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla wyszła za mąż! Właśnie pokazała zdjęcia ze ślubu!

Stało się! Beata Tadla właśnie została mężatką! Dziennikarka pochwaliła się zmianami w swoim życiu na Instagramie, gdzie także opublikowała zdjęcia ze ślubu. Wyglądała obłędnie!

Multimedia

Beata Tadla właśnie została mężatką! Dziennikarka i zwyciężczyni 8. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" do tej pory niewiele mówiła o swoim nowym związku, a o zaręczynach Internauci dowiedzieli się z mediów społecznościowych.

Nie inaczej było także tym razem; Beata Tadla postanowiła informacje o ślubie trzymać w tajemnicy i dopiero po ceremonii poinformowała o zawarciu nowego związku małżeńskiego!

Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami #ślub #razem #wedding #love #miłość #wesele

Beata Tadla się zaręczyła! "Jest cudownie!"Zobacz więcej

Fani są zachwyceni tak szczęśliwymi wiadomości od Beaty Tadli i wszyscy zgodnie twierdzą, że w sukni ślubnej wyglądała obłędnie! Komentarze mówią same za siebie (pisownia oryginalna):

Wspaniali ❤️ Miłości na zawsze ❤️

Wspaniałości ❤️❤️❤️

Gratulacje Kochana!!! Bądźcie szczęśliwi ❤️❤️❤️

Kochana Gratulacje😍🔥👏 bądź najszczęśliwsza kobietą na swiecie

OMG gratulacje 💜❤️ Szczęścia Wam kochani 😍😍😍😍

Kim jest mąż pięknej dziennikarki? Beata Tadla niewiele mówi na jego temat i właściwie wiadomo jedynie, że ma na imię Michał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kaja (gość)

    Ludzie'jestescie zawistni'bezczelni'jak mozna pisac takie brednie?zycze mlodej paŕze milosci i szczescia

    18.02.2021 07:45
  • Ktoś (gość)

    Za dwa lub trzy lata mąż znowu od tej pseudo gwiazdy zwieje gdzie pieprz rośnie. Marna dziennikarka tej kobiety.

    17.02.2021 23:37
  • Jristj (gość)

    Do :/gość Ale z ciebie luj... h.... j Tadla to fajna babka, tylko zakompleksiona.

    17.02.2021 20:52
  • Jristj (gość)

    Do :/gość Ale z ciebie luj... h.... j Tadla to fajna babka, tylko zakompleksiona.

    17.02.2021 20:52
  • Jristj (gość)

    Do :/gość Ale z ciebie luj... h.... j Tadla to fajna babka, tylko zakompleksiona.

    17.02.2021 20:52
  • Jristj (gość)

    Do :/gość Ale z ciebie luj... h.... j Tadla to fajna babka, tylko zakompleksiona.

    17.02.2021 20:52
  • Jristj (gość)

    Do :/gość Ale z ciebie luj... h.... j Tadla to fajna babka, tylko zakompleksiona.

    17.02.2021 20:52
  • Jristj (gość)

    Do :/gość Ale z ciebie luj... h.... j Tadla to fajna babka, tylko zakompleksiona.

    17.02.2021 20:52
  • Młody (gość)

    Przed ślubem byliście u psychatry powiedział co znaczy przysięga

    16.02.2021 22:42
  • Jan (gość)

    Debile glupkowate reklamy zasłaniają do pisania treści komentarza czy wam ciężko załapać o co chodzi, prostaki

    16.02.2021 22:37
  • Henry (gość)

    Ślub był 50 lat temu przysięga na dobre i zle czasy to można powiedzieć że to jest ślub

    16.02.2021 22:30
  • Jan (gość)

    Kontraktacja nastąpiła na okres nieokreślony w tym momencie, zależy na ile są zauroczeni w sobie

    16.02.2021 22:27
  • Krysia (gość)

    Nie hetowac, bo to az boli czytać, ja ją lubię i zyczę jej jaknajlepiej

    16.02.2021 19:01
  • Zocha (gość)

    Wspaniała osoba i ładna kobieta. Jak mozna tak kogoś nienawidzic, nie uwazam aby ona kogoś skrzywdziła, więc skąd ta zlośliwosc.

    16.02.2021 18:58
  • :/ (gość)

    Brzydka w huj ta tadla, wygląda jak transwestyta...i szczerze to ona się nadaje do sanatorium miłości a nie na pannę młodą.

    16.02.2021 16:53
  • He (gość)

    Ta tadla przy tym chlopaku wygląda jak koleżanka jego matki...ten gość musi być skrajnym zbokiem, że chce sadzić taką mumie.

    16.02.2021 16:50
  • Ja (gość)

    Urocza kobieta, niech ma jak najlepiej ale przecież to już było z tym idiotą plumkretem👎

    16.02.2021 16:09
  • Eluwina (gość)

    Ot rochla

    16.02.2021 14:34