"Taniec z gwiazdami". Beata Tadla zdradziła, co zrobi z wygraną w "Dancing with the stars"! [GALERIA]

Beata Tadla wygrała 8. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka otrzymała Kryształową Kulę i czek na 100 tys. złotych. Na co przeznaczyła swoją nagrodę? Już wiadomo!

Multimedia

Beata Tadla w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wiele przeszła. Wraz z rozpoczęciem show zbiegło się nieprzyjemne wydarzenie w jej życiu prywatnym, a mianowicie - rozstanie z Jarosławem Kretem, który także brał udział w "Tańcu". Dziennikarka przetrwała trudne chwile i razem z Janem Klimentem wygrała program.

Beata i Jan czy Kasia i Tomek? Wiemy, kto wygrał Kryształową Kulę 21. edycji "Tańca z gwiazdami"! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Nagrodą dla Beaty Tadli była Kryształowa Kula i czek na 100 tys. złotych. Niedawno Jan Kliment pokazał zdjęcie statuetki - repliki Kryształowej Kuli, którą sprezentowała mu jego taneczna partnerka."Zamówiłam dla niego replikę Kryształowej Kuli, bo to jemu zawdzieęczam wygraną w programie" - powiedziała w wywiadzie dla magazynu "Flesz" Beata Tadla.

Wiadomo też, co dziennikarka zrobi z wygranymi pieniędzmi. Część pozostawi na swoim koncie bankowym, a za resztę już niedługo wyruszy na wakacje. Tadla zamierza je spędzić ze swoim synem Janem na Kubie i w Stanach Zjednoczonych.

Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniła się zwyciężczyni "Tańca z Gwiazdami"! [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Tak Beata Tadla przygotowywała się do finału "Tańca z gwiazdami"

Komentarze

Skomentuj
  • Mario (gość)

    Cwaniaczka mogłaby część przeznaczyć na jakiś cel charytatywny ale jej zawsze mało.

    12.07.2018 13:31

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×