"Taniec z Gwiazdami". Ci uczestnicy odpadli z programu jako pierwsi. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" to jeden z najpopularniejszych tanecznych programów telewizyjnych w Polsce. Biorą w nich udział celebryci, którzy u boku profesjonalnych tancerzy walczą o "kryształową kulę". W każdym odcinku odpada jedna gwiazda. Kto odpadał jako pierwszy?

Multimedia

Taniec z gwiazdami na antenie od 2005 roku

Taniec z gwiazdami doczekał się do tej pory łącznie 25. edycji. Pierwszych 13 było emitowanych na antenie telewizji TVN, natomiast już jesienią na Polsacie pojawi się również 13. odsłona tanecznego show. To jeden z najpopularniejszych telewizyjnych programów rozrywkowych w Polsce.

W programie rywalizują ze sobą pary złożone z osobowości medialnej i profesjonalnego tancerza towarzyskiego, które w każdym odcinku prezentują jeden z wybranych tańców towarzyskich. Dodatkowo w edycjach produkowanych przez Polsat wprowadzono inne style taneczne, m.in. disco, hip-hop, taniec współczesny czy Bollywood. Występy oceniane są przez komisję jurorską, a decydujący wpływ na wyniki poszczególnych odcinków mają telewidzowie.

Wszyscy uczestnicy 13. edycji są już znani. Poznajcie ich bliżej! Zobacz więcej

W jury programu zasiadają aktualnie: Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. W poprzednich edycjach na Polsacie mogliśmy zobaczyć w tej roli min. Beatę Tyszkiewicz czy Olę Jordan. Jurorami w edycjach emitowanych przez TVN byli m.in. Zbigniew Wodecki czy Piotr Galiński.

Celebryci, którzy odpadli jako pierwsi

Trudno jest zliczyć wszystkich artystów, którzy wzięli udział we wszystkich edycjach Tańca z gwiazdami. Wśród wielkich wygranych byli między innymi Olivier Janiak (1. edycja), Anna Mucha (10. edycja) czy Natalia Szroeder (20. edycja - 7. na antenie telewizji Polsat).

Zasady programu są nieubłagane, a w ich myśl co tydzień odpada jedna gwiazda. Nie każdy urodził się tancerzem, nie każdemu od początku szło na parkiecie dobrze. Dziś skupimy się na nieudanych tanecznych debiutach w programie.

Sprawdź w galerii, kto odpadł z Tańca z gwiazdami jako pierwszy

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Stachursky sam się wycofał z powodu kontuzji. A jeśli chodzi o edycje 6-8, w których było po 14 par, to w pierwszych odcinkach tych edycji tańczyło tylko po 7 par, więc pozostałe 7, które tańczyły po raz pierwszy dopiero w drugich odcinkach, też powinny być tutaj uwzględnione. Chodzi o osoby, które odpadły w pierwszym odcinku, w którym występowały.

    25.07.2022 16:34
  • oczywiście, że nie zawsze jako pierwsi odpadali najsłabsi - niestety (gość)

    I to może być jedną z kilku rzeczy, obok przekombinowań i zapełniaczy parkietu, które mogą zniechęcić fanów tańca do oglądania programu. Ten przerost formy nad treścią, który ostatnio ma niestety miejsce coraz częściej sprawił np. że taneczni komentatorzy z yt odpuścili sobie omówienie odcinka 5. Na szczęście wracają z omówieniem odcinka 6. A żeby program był bardziej wymierny wystarczyłoby 1. żeby nikt nie odpadał w 1 odcinku; 2. żeby głosować można było tylko na 2 najsłabsze pary podczas gdy reszta przechodzi bezpiecznie do kolejnego odcinka; 3. żeby noty jury nie były przeliczane 50/50 z głosami widzów tylko żeby noty jurorskie miały większą wagę. Może wtedy te noty będą jeszcze bardziej przemyślane i nie będzie sytuacji jak z Wieniawą gdy Pani Iwona była zaskoczona, że Julia nie wygrała choć tańczyła dużo lepiej. A może gdyby Pani Iwona podkreśliła to notą wówczas byłoby inaczej. Niemniej Julia i Stefano pozostaną jedną z królewskich par parkietu TzG. A Stef jest tym tancerzem, który nigdy nie odpadł na początku. A to ma znaczenie. I potwierdza równocześnie, że edycje, w których zajmował pośrednie lokaty były jakieś dziwne i słabsze na różnych polach. Np. edycja 13 i połowicznie eksperymentalne jury, edycja 22 i głosowanie na popularność a nie taniec oraz teraz (25. edycja) eliminująca pary i tancerzy skupiających się na tym co najważniejsze czyli na tańcu a nie na plastikowym show.

    08.10.2021 23:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×