"Taniec z gwiazdami". Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh odpadli przed półfinałem "Dancing with the stars". Jak to komentują? [WIDEO+ZDJĘCIA]

W ćwierćfinale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odpadli Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh. Aktor i tancerka opowiedzieli nam na gorąco, jak oceniają wyniki głosowania widzów oraz, jak będą wspominać swój udział w show.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" - sprawdź program telewizyjny

Dariusz Wieteska i Kasia Vu Manh w ćwierćfinale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczyli sambę i tango. Jurorzy nie byli jednak dla nich łaskawi i w ostateczności to ta para musiała opuścić program.

Iwona Pavlović porwała do tańca Olę Jordan! Kto nie zatańczy w półfinale? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

- Na tym etapie, patrząc na to, jakie pary odpadły po drodze, to naprawdę była loteria - wskazuje Kasia Vu Manh. - Szczerze mówiąc, ja bałam się od pierwszego odcinka i to nie dlatego, że nie wierzyłam w Darka. Konkurencja jest ogromna - dodaje tancerka.

W 8. odcinku show pary musiały zatańczyć do muzyki, którą poznali dopiero podczas występu na żywo. Darek przyznaje, że to było dla niego jedno z trudniejszych wyzwań w programie. - To był olbrzymi problem. Cały tydzień stresowałem się, bo nie znałem utworu, do którego mieliśmy zatańczyć. (...) Trenowaliśmy do troszkę szybszej samby, usłyszałem wolniejszą i na początku trochę się pogubiłem - podkreśla aktor. Co jeszcze Kasia i Darek powiedzieli nam tuż po zakończeniu ćwierćfinału "Tańca z gwiazdami"? Zobacz wideo!

Czy będzie nowa edycja "Tańca z gwiazdami" w Telewizji Polsat?Zobacz więcej

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • podopieczna zwycięzców tzg (gość)

    Odpadnięcie Darka i Kasi było właściwą decyzją widzów, bo Darek był niestety najsłabszy z pozostałej 4. Lubię go i gratuluję, bo ćwierćfinał to już spore osiągnięcie. Fajnie też, że Kasia Jako nowa tancerka miała możliwość być w pr. tak długo. Nowa tancerka w swoim debiucie w tzg i od razu ćwierćfinał. Duży sukces dobrej tancerki, ale jak się ma tak dobrych trenerów jak Kamila Kajak Mosejcuk i Andrej Mosejcuk to nic dziwnego.

    26.07.2018 21:54

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×