"Taniec z gwiazdami". Dawid Ozdoba nie żyje. Tancerz miał 45 lat

Dawid Ozdoba nie żyje, poinformowała rodzina byłego partnera Edyty Herbuś za pośrednictwem mediów społecznościowych. Trener personalny, zawodnik MMA i były tancerz erotyczny miał 45 lat. W ostatnich latach życia otwarcie mówił, że zmagał się z depresją.

Multimedia

Dawid Ozdoba nie żyje. Tancerz miał 43 lata

We wtorek 4 października media obiegła wstrząsająca wieść - w wieku 45 lat odszedł Dawid Ozdoba. Informację przekazała matka Ozdoby za pośrednictwem mediów społecznościowych, informuje Plejada.

Dawid Ozdoba (ur. 1977 r.) był trenerem personalnym, zawodnikiem MMA i niegdyś tancerzem erotycznym. Mediom był znany za sprawą Edyty Herbuś, z którą niegdyś tworzył związek, przypomina Plejada. W ostatnich latach życia Ozdoba otwarcie mówił o depresji, z którą się zmagał, przypomina serwis.

Jerzy Urban nie żyje. Miał 89 latZobacz więcej

Masz kryzys? Nie bój się sięgnąć po pomoc

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji, zmagające się z kryzysem, mające myśli samobójcze mogą zwrócić się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Pomoc jest bezpłatna i ogólnodostępna.

Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108 Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111 Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • kaja (gość)

  A Matka prosiła...

  04.10.2022 16:14
 • Aga (gość)

  No właśnie43 czy 45? W sumie to bez znaczenia,w tym wieku się nie odchodzi! Środowisko, w którym przyszło mu funkcjonować to wyperfumowane szambo! Tam nie ma miejsca na słabość i zastanawiam się czy jest możliwa przyjaźń taka bez kalkulowania, co się opłaca, a co nie, szkoda gościa! Cześć Jego Pamięci!

  04.10.2022 13:00
 • Majorka _ka (gość)

  To 43 czy 45 ?? Smutna wiadomość ,bardzo dużo ludzi teraz nie radzi sobie w życiu , i opiera swoje szczęście na opinii innych ludzi , wystarczy jakiś hejt i od razu każdy depresja . A przecież pchając się do show biznesu trzeba mieć świadomość że ludzie nie będą tylko mówić miłych rzeczy i cukrowac, trzeba się liczyć z tym że gdy podwinie się noga to hejt spadnie jak grom .... Myślę że zwyczajnie na czyjas opinie trzeba mieć jak to się mówi ,,wywalone,, a najlepiej to nie pchać się na ścianki i będzie w życiu spokój . Mam nadzieję że tam gdzie się udał znajdzie ukojenie .

  04.10.2022 12:02

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×