"Taniec z gwiazdami". Dominika Tajner o walce z depresją: Wszystko zaczyna się uspokajać

Dominika Tajner przyznała się do depresji. W "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej walce z chorobą, rozstaniu z Michałem Wiśniewskim i dalszych planach.

Multimedia

Dominika Tajner nie miała najłatwiejszych ostatnich miesięcy. Wszystkie wydarzenia z tego czasu przyczyniły się do depresji. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską w "Dzień Dobry TVN" Dominika Tajner opowiedziała o swojej chorobie.

Kumulacja wszystkiego, nawet nie wydarzeń z tego roku (...) Nawet jak byłam menedżerką Michała, to też wzięłam za dużo na barki. Dźwignęłam, ale gdzieś to zdrowie musiałam odpłacić.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska nie rozwiodą się? "Wszystko zaczęło się im układać"Zobacz więcej

Dominika Tajner wyznała, że niewiele osób przyznaje się do depresji, bo jest to traktowane jako swego rodzaju słabość. Ona sama zdradziła, że nie miała wsparcia w Michale.

Nie obwiniam Michała, że on tego nie rozumiał. Zawsze mówił, że te choroby to są wymyślone choroby. Po prostu on tego nie przyjmuje, nie rozumie i takich ludzi też jest cała masa.

Na koniec rozmowy Dominika Tajner wyznała, że fajnie byłoby kogoś mieć, ale na pewno będzie wkładała więcej rozwagi w wybór partnera.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×