"Taniec z gwiazdami". Ela Romanowska kontuzjowana! Zrezygnuje z programu?

Elżbieta Romanowska doznała poważnej kontuzji. Czy wystąpi w dzisiejszym odcinku?

Multimedia

W programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” idzie jak burza i wielu właśnie ją wskazuje jako faworytkę w walce o Kryształową Kulę. Ela Romanowska i Rafał Maserak tworzą zgrany duet, który dziś zostanie poddany prawdziwej próbie, bo jak udało nam się dowiedzieć Ela uległa kontuzji.

CZYTAJ TAKŻE:
"DANCING WITH THE STARS". ELA ROMANOWSKA I RAFAŁ MASERAK TRENUJĄ NA SIŁOWNI POD CHMURKĄ [ZDJĘCIA]
"DANCING WITH THE STARS" ODCINEK 5. ZAMIANA PAR. NIKT NIE ODPADŁ [ZDJĘCIA]

– Wczoraj wieczorem na próbie coś poszło nie tak i Ela bardzo boleśnie naderwała mięsień w udzie. Porusza się, ale to nie jest ruch taneczny, więc musieliśmy przearanżować całą choreografię. Zaciskamy zęby i próbujemy dalej, choć przy takich kontuzjach zalecany jest kilkudniowy odpoczynek i nie forsowanie nogi. Dziś jednak przed nami dwa tańce i mogę jedynie prosić widzów o wsparcie, bo jurorzy na pewno widząc co „zatańczymy” nam nie pomogą – powiedział nam Rafał Maserak.

Tancerz umieścił właśnie na swoim profilu ba facebooku taki wpis:

Od wczoraj walczymy z bardzo poważną kontuzją nogi u Eli. Bardzo ciężko nam ćwiczyć, a jeszcze trudniej tańczyć, dzisiejszy występ stoi pod ogromnym znakiem zapytania, ale nie chcemy się poddawać, chcemy zatańczyć dla NASZYCH widzów i pokazać się na parkiecie Tańca z gwiazdami. (…)

Przypomnijmy, że w poprzedniej edycji, tuż przed finałową rozgrywką z programu, również na skutek kontuzji, musiała wycofać się taneczna partnerka Rafała - aktorka Ania Cieślak. Czyżby więc pech miał dosięgnąć Rafała również teraz?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×