"Taniec z gwiazdami". Ewa Błachnio i Jacek Jeschke trenują fokstrota i... wyraźne mówienie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ewa Błachnio nie daje się nudzić swojemu tanecznemu mistrzowi. Jacek Jeschke uczy ją tańczyć, ale ona także daje mu pewne lekcje. Z czego? Przekonacie się sami!

Multimedia

Ewa Błachnio i Jacek Jeschke mają już za sobą tango i cha chę. W trzecim odcinku "[Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zatańczą fokstrota. To będzie odcinek, w którym gwiazdy i tancerze show pożegnają lato. Słonecznie i ciepło zrobi się nie tylko dzięki gorącym wykonaniom różnych tańców, ale również za sprawą dekoracji i muzyki. Tomasza Szymuś i jego orkiestra w specjalnych aranżacjach przypomną widzom takie przeboje jak "Waka waka” Shakiry , "La isla bonita" Madonny czy "Dziewczyny lubią brąz" Ryszarda Rynkowskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

"TANIEC Z GWIAZDAMI". ZMYSŁOWA RUMBA ULI DĘBSKIEJ I WOJTKA JESCHKE [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TANEIC Z GWIAZDAMI". MARIOLA BOJARSKA-FERENC DO DOJRZAŁYCH KOBIET: MOŻEMY CZUĆ SIĘ PIĘKNE I DOCENIANE [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ewie i Jackowi przypadła piosenka "Na jednej z dzikich plaż" zespołu Rotary. - Mamy fantastyczną piosenkę. Już ona sama daje dużo emocji, dlatego wydaje mi się, że nam pomoże - wskazuje Jeschke.

Okazuje się, że na treningach nie tylko Jacek daje lekcje Ewie! Błachnio dba o dykcję swojego partnera i pilnuje, aby dobrze się wysławiał! - To rozładowuje atmosferę i dodaje trochę powietrza - podkreśla Ewa. Widać więc, że oboje czerpią z siebie to, co dobre. Przekonajcie się sami! Zobaczcie wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×