"Taniec z gwiazdami". Gimper i Natalia Głębocka oceniają Joannę Mazur. Jaki mają plan na finał "Dancing with the stars"?

Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka walczą o Kryształową Kulę z Joanną Mazur i Janem Klimentem. Jak oceniają swoich konkurentów? Co planują na wielki finał "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Finał 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jest jedną wielką niewiadomą. O Kryształową Kulę walczą: mający miliony fanów youtuber, Tomasz "Gimper" Działowy oraz znakomicie tańcząca niewidoma biegaczka, Joanna Mazur. Kto z nich wygra?

Joanna Mazur i Jan Kliment obawiają się Gimpera? Jaki mają plan na finał?Zobacz więcej

- Asia to jest taneczny potwór - ocenia swoją rywalkę Gimper i tłlumaczy, dlaczego razem ze swoją taneczną partnerką Natalią Głębocką na finałowy taniec dla Joasi i Janka Klimenta wybrali fokstrota: - Analizowaliśmy, z którym tańcem słabo sobie poradzą, ale nie znaleźliśmy takiego, więc wybraliśmy coś ładnego - fokstrot, bo ładnie go zatańczyli i chcemy jeszcze raz zobaczyć Asię w tym - stwierdził Działowy.

W finale każda z par zatańczy po trzy tańce. Towarzyszyć będą im muzyczne gwiazdy - w programie pojawią się m.in. Edyta Górniak, Margaret i Andrzej Piaseczny. Do jury dołączy nieobecny przez całą edycję Michał Malitowski. Kto zwycięży? Przekonamy się już wkrótce!

Gimper przekupuje fanów, żeby wygrać Kryształową Kulę? Co obiecuje w zamian za głosy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Ela (gość)

  Gimper wycofaj sie odejdz z twarzą

  17.05.2019 20:48
 • IWONA D 7-8rtg (gość)

  MICHAŁ SZPAK POLSAT SPORT NEWS. IWONA D 7-8rtg B StUOtOPetS w ogóle nie mam jak się czujesz kochanie :-* kocham Cię bardzo mocno i tak nie mam pojęcia co robić a ja nie wiem czy będę miał czas to 23Yerba to jest z Tobą nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a jak się czujesz najdroższa buziaki dla Ciebie słychać bo nie mam czasu CZIWONA23CZIWONA23 D7-8rtg ufundowane przez sponsorów się kłócić z Tobą nie mam pojęcia co robić z siebie dumny jak to że nie chce się tak jak to że nie chce się tak jak to że nie chce się tak jak to że nie chce być z kimś innym, SO TVP 2LOVE 8 SO IWONA 1 I JAK tam SO Young 2 B StUOtOPetS w domu i się nie chce mi sie wydaje że się nie chce mi sie ze mną na zawsze. IWONA D 7-8rtg POLSAT MICHAŁ SZPAK POLSAT SPORT EXTRA Iwona jest z Tobą nie chce mi dokładnie o działalności gospodarczej, że się tak nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie mam pojęcia co robić a ja nie

  17.05.2019 17:36
 • mówiąc szczerze widziałabym inny skład finału (gość)

  Tamara i Rafał oraz Agnieszka i Stefano. A to dlatego, że wokół finałowych par jest za dużo szumu poza tanecznego. Stefano wygrał 4 razy, a pod jednym z filmików z jego występem w programie ktoś napisał, że jego najlepszą partnerką w programie była Kasia Glinka. Myślę podobnie choć zajęli 2 miejsce. Ktoś inny odpisał, że Stefano wygrał 4 razy, w sensie, że to ważniejsze. To ważne i super, ale każda edycja jest inna. Tzg 11 było chyba najmocniejsze więc podawanie finalistki jako najlepszej partnerki Stefano jest jak najbardziej na miejscu. Podobnie było z Iwoną Cichosz. Tańczyła fantastycznie, ale miałam wrażenie, że chciano dać wreszcie wygrać Janowi w tamtej jubileuszowej 20 edycji. Mam też poczucie, że wtedy jakby obawiano się trochę reakcji na możliwą wygraną Iwony. Teraz (przy 3 osobie niepełnosprawnej w programie) stacja jest na to bardziej gotowa. Może nawet na to nastawiona. Asia tańczy naprawdę dobrze, ale moim zdaniem (wskazują na to też noty) Iwona tańczyła jeszcze lepiej. Stefano powinien wtedy z nią wygrać. Tak jak i ze wspomnianą Kasią Glinką. P.S. No i jeszcze z Justyną Steczkowską. Miałby wtedy 7 absolutnie zasłużonych Kryształowych Kul. :) ♥

  16.05.2019 13:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×