"Taniec z gwiazdami". Gimper i Natalia Głębocka przepowiedzieli koniec "Gry o tron" w finale "Dancing with the stars"?!

Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka w finale 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" zaprezentowali się w tańcu zainspirowanym serialem "Gra o tron". Czy przewidzieli, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie i sprawdzi się ich wizja końca serialowego hitu?

Multimedia

Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka byli jednym z największych zaskoczeń 9. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jeszcze kilka tygodni temu chyba nikt nie przewidziałby, że to ta para znajdzie się w finale. Okazało się jednak, że siła internetowych fanów Gimpera jest na tyle mocna, że to właśnie on walczył o Kryształową Kulę.

Gimper i Natalia Głębocka komentują wyniki półfinału! Nie powinni przejść dalej?Zobacz więcej

W finale Gimper i Natalia zaprezentowali trzy tańce. Ostatnim był show dance, w którym zainspirowali się "Grą o tron". Ponieważ finał "Tańca z gwiazdami" odbył się na dwa dni przed emisją ostatniego odcinka serialu, wszyscy jego fani wciąż zastanawiają się, jakie będzie zakończenie i kto ostatecznie zasiądzie na Żelaznym Tronie. W swoim tańcu Gimper wcielił się w Jona Snowa, a Natalia była Daenerys Targaryen. Wskazuje się, że to właśnie między tą dwójką dojdzie do finałowego starcia.

Taniec Gimpera i Natalii wskazywał na to, że kiedy Daenerys będzie już zasiadać na Tronie, Jon przeszkodzi jej i między nimi dojdzie do walki. W finale Jon zabije Daenerys. Sam jednak nie zasiądzie na Tronie. Czy tak właśnie będzie w serialu? Przekonamy się już wkrótce!

Fani Gimpera twierdzą, że finał był ustawiony! Co na to Youtuber?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Zycze (gość)

  Fajnie ale jak długo wyczmie te zauroczenie osobami Michał czymie kciuki za was.

  11.06.2019 18:29
 • oba freestyle były ciekawe (gość)

  Tomek za swój dostał nawet swoją najwyższą notę w całym programie. Chyba dobrze się czuł w tej inscenizacji. Niemniej jednak udział w finale to absolutny top dla tej pary. Gdyby wygrali byłoby to trochę nie w porządku wobec innych par. Pani Iwona jasno powiedziała, że niemal wszyscy w tym sezonie tańczyli lepiej od Tomka i że Tomek to pod względem poziomu tańca drugi najsłabszy uczestnik tej edycji. I tak dobrze, że nie całkiem najsłabszy. Mówiąc o najsłabszej osobie miała najpewniej na myśli Justynę. Komentarz Michała po pierwszym finałowym tańcu Tomka też niestety mówi wszystko. Powiedział do jury mniej więcej coś takiego: " jeden sezon mnie nie ma i co wy tu od...". :)

  20.05.2019 19:10
 • Michał Białek (gość)

  tak bedzie

  19.05.2019 12:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×