"Taniec z gwiazdami". Gimper przekupuje fanów, żeby wygrać "Dancing with the stars"? Co obiecuje w zamian za głosy?

Tomasz "Gimper" Działowy w finale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" to największe zaskoczenie tegorocznej edycji tego show. Wygląda jednak na to, że youtuber ma spore szanse, aby zgarnąć Kryształową Kulę!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Czy Tomasz "Gimper" Działowy wygra 9. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"? To bardzo możliwe, bo stoją za nim miliony internautów! Youtuber na swoim kanale opublikował już film, w którym zapowiada zrobienie kilku rzeczy, jeśli wygra Kryształową Kulę.

Joanna Mazur i Jan Kliment obawiają się Gimpera? Jaki mają plan na finał?Zobacz więcej

Gimper wie, że potrzebuje wsparcia swoich fanów, aby wygrać "Taniec z gwiazdami". Tanecznie nie imponuje, a w finale konkuruje z Joanną Mazur - niewidomą biegaczką, która każdym swoim występem zachwyca zarówno jurorów, jak i widzów przed telewizorami. Działowy postanowił więc zapowiedzieć, co zrobi jeśli dzięki głosom widzów i internatów zdobędzie Kryształową Kulę. Obietnice Gimpera to:
~ godzinny overwatch z Mariuszem Węgłowskim i Natalią Głębocką
~ odbanowanie wszystkich zbanowanych osób na grupie
~ diss na jurorów - kawałek razem z teledyskiem
~ billboard w Warszawie z mozaiką zdjęć internautów otagowanych hashtagiem #muremzagimpurem

Finalista "Tańca z gwiazdami" podkreślił, że wynik finału jest w rękach głosujących. Przypomniał przy tym, jak niemal w każdym z odcinków tegorocznej edycji "Tańca z gwiazdami" jurorzy przyznawali mu bardzo niskie noty, a mimo to przechodził dalej. Nie krył także rozbawienia artykułami, pojawiającymi się na jego temat, a wskazującymi, że ma marne szanse na finał. Teraz jest nie tylko w finale, a ponieważ wideo z zapowiedziami "co jeśli" obejrzało już niemal 450 tys. osób wygląda na to, że Kryształowa Kula jest już prawie w jego rękach.

Michał Malitowski wraca do jury! Co mu dolegało?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    Gimper wycofaj się ni rób wstydu Ty tańczyć nie umiesz sam wiesz o tym. Joasia trzymam kciuki.

    17.05.2019 18:02
  • Ja nie mogę! (gość)

    Mam wrażenie, że hajsy tutaj piszą te komentarze w przerwach od wrzucania memików na grupę. Tak ciężko mi uwierzyć, że JADWIGA XDDDDDD pisze takie bzdury! Tak dobrze się to czyta i normalnie jakby sobie puścić kawały o Jasiu z 2010! XDDDD Ahh tak trzymać!

    17.05.2019 02:25
  • Jolanta (gość)

    Tez uwazam ze Gimper powinien sie wycowac i oddac miejsce Tamarze i Rafalowi bo to oni zasluzyli byc w finale. Niestey G. nie ma honoru i tego nie zrobi,zreszta juz chyba za pozno. Zaluje tez ze tylu mlodych ludzi jest nieuczciwych i bez honoru i glosuja na niego.Chwaly z tego nie bedzie mial napewno:-(( Takie zachowanie powinno byc karalne.

    16.05.2019 16:19
  • Tomek ewidentnie ma świadomość, że przechodzi w tym programie dalej dzięki głosowaniu publiczności (gość)

    ale nawet pół żartem, pół serio obiecywanie za głosy symbolicznego odwdzięczenia się jest nie na miejscu. Życzę Tomkowi i Natalii po prostu żeby w finale zatańczyli najlepiej ze wszystkich odcinków tak żeby finał był w miarę wyrównany i żeby nie było wstydu.

    15.05.2019 20:25
  • Malina (gość)

    To wstyd aby dopuszczono takie antytalenty jak zyla czy gimpet to jest konkurs tańca a nie pokaż złego tańca i arogancji nie oglądamy tego programu

    15.05.2019 17:36
  • Heh (gość)

    Ogólnie... to napisał bym co nieco o tym całym programie jak i o tej sytuacji, ale mam wrażenie, że niektórym osobom, którym jedynym celem w życiu jest oglądanie właśnie tego typu programów,, nie ma sensu nic udowadniać.

    15.05.2019 07:52
  • Anakonda (gość)

    Vox populi, vox Dei

    14.05.2019 19:47
  • MuremZaGimpurem (gość)

    Oj ból dupska wszystkich Jadwig i Grażyn których jedynym celem w życiu jest oglądanie jakiegoś śmiesznego programu w gównotelewizji to miód na moje oczy :)

    14.05.2019 16:02
  • Oliwka (gość)

    Z pełną uczciwością powinna wygrać Asia z Klimentem . Ile pan kliment musi mieć cierpliwości i wytrwałości aby nauczyć osobę niewidomą tak pięknie tańczyć. Dlatego apeluje dla wszystkich głosujmy na Joanne Mazur oraz Janka Klimenta. Asia, Janek jesteśmy z wami :)

    14.05.2019 15:06
  • Płacz Halyny (gość)

    Babcie 40+, opamietajcie się, a nie robicie z tego Argentynska Telenowele xd

    14.05.2019 14:53
  • Marek (gość)

    To już koniec TzG. Gimper powinien honorowo oddać miejsce w finale Tamarze. To nie jest konkurs na popularność w internecie. Wszystko dlatego, że wprowadzono głosowanie przez internet a nie tylko smsy od publiczności. Dramat i nie ma co oglądać więcej takiego czegoś. Żenada.

    14.05.2019 11:14
  • Alina (gość)

    Na miejscu Gimpera w półfinale zrezygnowałabym z dalszego udziału-on dobrze wie ,że nie ma talentu do tańca i powinien uczciwie zejść ze sceny aby Ci co najlepsi wygrywali a do tego jacy nieuczciwi są Ci co na niego głosują!!To wstyd,że wszyscy jego fani i on sam są tacy nieuczciwi!!Jestem zszokowana!!!

    14.05.2019 10:59
  • Gość (gość)

    Brak honoru i ambicji przekupywać fanów aby głosowali. Zasady programu powinny zostać zmienone. Chyba że to nie taniec z gwiazdami tylko beztalencie w tańcu bo w tym Pan Gimper powinien zająć 1 miejsce. Dlatego Apel do wszystkich głosujmy na Joannę aby uczciwie wygrał taniec a nie chamstwo

    14.05.2019 10:13
  • Martynka (gość)

    Gimper wygra

    14.05.2019 09:21
  • Jadwiga (gość)

    Takie przekupstwo powinno się karać a nie nagradzać. !!! Gimper - bez czci i honoru, w życiu może i udacznik ale w tańcu z gwiazdami to kompletne zero. Żal mi jedynie Pana Masarka i Pani Tamary, ambitna para która została bardzo skrzywdzona. Czego nauczyliśmy się z ostatniej edycji tańca z gwiazdami? A no tego, że w naszym ustroju wygrywa łapownictwo i głupota. Gimper on się śmieje z całej tej krytyki, ma daleko w d...oceny jurorów, on wie że jest taneczne ZERO, ale też wie, gdzie jest jego siła. Oglądają ten program widzowie w Polsce i za granicą. WSTYD, bo na to nasze społeczeństwo sobie nie zasłużyło. Zmieńcie regulamin! Niesmak pozostanie.

    14.05.2019 09:21
  • Jadwiga (gość)

    Takie przekupstwo powinno się karać a nie nagradzać. !!! Gimper - bez czci i honoru, w życiu może i udacznik ale w tańcu z gwiazdami to kompletne zero. Żal mi jedynie Pana Masarka i Pani Tamary, ambitna para która została bardzo skrzywdzona. Czego nauczyliśmy się z ostatniej edycji tańca z gwiazdami? A no tego, że w naszym ustroju wygrywa łapownictwo i głupota. Gimper on się śmieje z całej tej krytyki, ma daleko w d...oceny jurorów, on wie że jest taneczne ZERO, ale też wie, gdzie jest jego siła. Oglądają ten program widzowie w Polsce i za granicą. WSTYD, bo na to nasze społeczeństwo sobie nie zasłużyło. Zmieńcie regulamin! Niesmak pozostanie.

    14.05.2019 09:20
  • Barus (gość)

    Za przekupstwo idzie się do więzienia

    14.05.2019 09:13
  • Jolanta (gość)

    Regulamin Tanca z gwiazdami powinien byc zmieniony.To tak jakby w boksie sedziowie mowili swoje a widownia decydowala...wygral znokautowany. Po to jest Jury zeby oceniali fachowym okien taniec a nie watpliwa popularnosc w innej dziedzinie. Gimper jesli ma odrobine wstydu powinien pomyslec co robi w tej chwili i odwolac swoja "akcje"

    14.05.2019 08:26
  • Krakra (gość)

    Wywalić z finału na zbity ......Kto dopuścił do tego,że nieudacznik bierze udział w finale. Żenada i wstyd.

    14.05.2019 08:11
  • Halina (gość)

    Wygrywa ten kto umie tańczyć a nie taki kołek jakim jest dzialowy.Ludzie czy wy nie widzicie,ze to beztalencie.

    14.05.2019 08:10
NowszeStarsze