"Taniec z gwiazdami". Gwiazdy disco-polo w najlbliższym "Dancing With The Stars" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tego w „Tańcu z Gwiazdami” jeszcze nie było. W najbliższy piątek w programie wystąpią największe gwiazdy disco-polo. Sprawdź, kto pojawi się na parkiecie.

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" - Polsat, piątek, 21 kwietnia 2017, godz. 20:05

W najbliższy piątek w programie wystąpią gwiazdy disco – polo Masters, Radek Liszewski, Boys, Piękni i młodzi i MIG by zaśpiewać swoje największe przeboje. Dyrygent Tomek Szymuś i jego orkiestra świetnie znane hity, które zna cała Polska, przearanżują w taneczną klasykę.

Cyrkowe szaleństwa i rywalizacja drużynowa. Sprawdź, co się działo i kto odpadł! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Czy wyobrażacie sobie foxtrota do hitu Radka Liszewskiego „Ona tańczy dla mnie”? Zmierzą się z nim Natalia Szroeder i Jan Kliment. Będzie i quickstep w rytm nieśmiertelnego klasyku weselnego „Żono moja” zespołu Masters. Zatańczą go Iwona Cichosz i Stefano Terrazzino. Do pozostałych przebojów w nowym wydaniu pary zatańczą cha chę. Dominika Gwit i Żora Korolyov „Ona jest taka cudowna” Pięknych i młodych, Michał Malinowski i Agnieszka Kaczorowska „Jesteś szalona” Boysów, a Marcin Korcz i Wiktoria Omyła zatańczą „Wymarzoną” zespołu MIG.

Jak dotąd na parkiecie tanecznego show wystąpił jedynie Marcin Miller, który w drugiej edycji w 2014 roku z Niną Tyrką zajął 7 miejsce. Czy którąś z gwiazd disco–polo zobaczymy w roli uczestnika programu w kolejnej edycji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×