"Taniec z gwiazdami". Hanna Żudziewicz w nowym kolorze włosów! Fani zachwyceni!

Hanna Żudziewicz, którą koronawirus wysłał na przymusowe wolne, przez które musi czekać na reaktywację 11. edycji "Tańca z gwiazdami", stara się czas w kwarantannie pożytkować w przeróżny sposób. Teraz piękna tancerka zaprezentowała się... w nowym kolorze włosów!

Multimedia

Hanna Żudziewicz w nowym wydaniu zachwyca! Tancerka postanowiła zabawić się swoim kolorem włosów i blond zastąpił delikatny róż. Jednak uspokajamy! To nie jest zmiana na stałe, a Żudziewicz wykorzystała jedynie puder do włosów.

Nowy kolor włosów Hanny Żudziewicz bardzo przypadł do gustu obserwatorom pięknej tancerki! Pod zdjęciem na Instagramie możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Lalunia 🙈

🙆🏻‍♂️🙆🏻‍♂️🔥..a śmiała się z mojego fioletu ! 🤪 ..albo grubo albo wcale ! 👏🏻

Ale super włosy :*

Krzysztof Ibisz zaczął naukę tańca z Hanną Żudziewicz! Chce wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami"?Zobacz więcej

wow prześlicznie 😍

Ale pasuje kolorek do oczu 🥰

O Wow Haniu co za zmiana. 😍Do twarzy w nowym kolorze😉

Podoba wam się? Hanna Żudziewicz dobrze wygląda w takim wydaniu?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 15 lat minęło (gość)

    Rozumiem, że z powodu zawieszenia programu trzeba szukać tematów zastępczych, ale czemu nie zrobić materiałów bardziej zbliżonych tematycznie do TzG...? Np. o tym, że 17.04 mięło 15 lat od debiutu TzG w polskiej telewizji. Albo, że 15.04 mięło 15 lat od przyjazdu Stefano Terrazzino na stałe do Polski. Mimo, iż nie występuje on w pr. od samego początku, bo dopiero od 4 edycji (2006 r.) i to z przerwami to jednak jest największą gwiazdą tego programu. Mam nadzieje, że gdy jesienią zostanie wznowiona 11 polsatowska edycja widzowie na tyle to docenią, że będą głosować rozważnie i wygra para najlepsza od początku czyli właśnie Stefano Terrazzino z Julią Wieniawą. Ich tango było zjawiskowe. Jedno z najlepszych w całej historii TzG. Kiedy w pierwszym odcinku w filmiku przed występem Julii Katarzyna Zielińska powiedziała pół żartem pół serio, że jest w tangu najlepsza próbowałam sobie przypomnieć jej tango z programu i jakoś nie bardzo mogłam. Za to tango Julii będę pamiętać. Podobnie jak tango Kasi Glinki. Obie, i Wieniawa i Glinka, tańczyły ze Stefano. Coś w tym jest. Cyt. Piotra Gąsowskiego: " te Twoje tanga Stefano!" :) No i potem sprawdziłam. Zielińska nie dostała za swoje tango z Rafałem maksymalnych not podczas gdy Glinka i Wieniawa ze Stefano tak. To mówi samo za siebie. W tangu Julii i Stefano była niesamowita energia, którą podbijał jeszcze idealnie pasujący podkład muzyczny. Między Julią i Stefano jest chemia taneczna na parkiecie. ♥

    24.04.2020 11:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×