"Taniec z gwiazdami". Iga Wyrwał zdobyła sławę jako rozbierana modelka. Później na całe lata zniknęła z show-biznesu! Czym zajmuje się i jak wygląda dzisiaj?

Iga Wyrwał lata temu była na ustach wszystkich. Stało się to za sprawą ogromnego biustu, który sprawił, że modelka szturmem wtargnęła do polskiego show-biznesu i celebryckiego świata, który finalnie rozczarował piękną Polkę. Iga Wyrwał na długie lata usunęła się w cień i zniknęła z życia publicznego. Czym zajmuje się i jak wygląda dzisiaj? Sprawdźcie!

Multimedia

Iga Wyrwał zdobyła sławę jako rozbierana modelka. Później na całe lata zniknęła z show-biznesu!

Iga Wyrwał lata temu narobiła niezłego zamieszania swoją osobą w polskim show-biznesie. Wszystko za sprawą... rozbieranych sesji zdjęciowych, które sprawiły, że piękna modelka otarła się o nasz swojski celebrycki światek. Jaka była jej historia? Od czego to wszystko się zaczęło? Dlaczego zniknęła ze świata mediów? Jak wygląda dzisiaj i czym się zajmuje?

Iga Wyrwał urodziła się w 1989 roku w Kaliszu, jednak mając 17 lat wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie chciała realizować się jako modelka. Zaczęła wysyłać swoje portfolio i otrzymała pierwsze oferty pracy. Najczęściej otrzymywała oferty od magazynów specjalizujących się w rozbieranych sesjach; w ten sposób Iga Wyrwał swoje wdzięki pokazała m.in. w tabloidzie "Daily Star", "Playboyu", magazynie "Nuts" oraz "Front". Gdy Iga Wyrwał i jej biust zdobywały coraz większą popularność w Wielkiej Brytanii, modelką zainteresowały się także polskie media, w tym "CKM", który z Igą Wyrwał współpracował w 2008 oraz 2009 roku. Oczywiście cały czas dobrze rozwijała się kariera w UK; 1. miejsce w rankingu "100 Sexiest Topless Babes 2008" magazynu "Nuts" mówi samo za siebie.

Monika Ordowska dawniej była partnerką Piotra Zelta. Dzisiaj zmieniła się nie do poznania i jest żoną amerykańskiego milionera!Zobacz więcej

Chociaż rozbierane sesje przyniosły Idze Wyrwał popularność, to dzisiaj przyznaje, że może powinna poczekać na inne oferty. W wywiadzie, zrealizowanym przez kanał "#AdiMoovi - cooltura na moich zasadach", modelka wyznaje:

Chciałam być modelką, niekoniecznie brać udział w sesjach w magazynach dla panów, ale to było wtedy oferowane, ja to wzięłam, to było łatwe, ok, po części to spełniało moje marzenia. Tak trochę też moja perspektywa była bardzo wąska, nie widziałam za bardzo, co dookoła się dzieje i wzięłam to. Fajna to była przygoda, fajne były zdjęcia, poznałam fajnych ludzi i dużo podróżowałam, więc nie ma co żałować na pewno, ale teraz wiem, mając 32 lata, że warto poczekać i spełnić swoje marzenia na 100% i niczego nie poświęcać. (...) No warto było poczekać, nie poczekałam, trudno. Wnioski są wyciągnięte.

Rozbierane sesje otworzyły Idze Wyrwał drzwi do innych gałęzi show-biznesu. Jeszcze w 2008 roku zagrała w komediowym show stacji Channel 4 pt. "The Kevin Bishop Show", a także zaliczyła kilka epizodów w filmach. Ostatni w 2011 roku w filmie "Wasza wysokość", w którego obsadzie znaleźli się m.in. Danny McBride, Natalie Portman oraz James Franco. Ponadto była twarzą kampanii promocyjnej gry "Need for Speed: Shift".

Klaudia Antos zachwyca na nowych zdjęciach! Gorąca jurorka będzie nową gwiazdą TVP?Zobacz więcej

Polska publiczność z pewnością dobrze pamięta Igę Wyrwał z programu "Taniec z gwiazdami", w którym wystąpiła w 2009 roku. Jej partnerem na parkiecie był Łukasz Czarnecki, jednak para bardzo szybko pożegnała się z programem. Iga twierdziła, że zjadał ją stres oraz wstyd. Widzowie nie mogli pojąć, że modelka, która rozbierała się przed obiektywem, ma problem z nieśmiałością. Teraz Iga Wyrwał to wyjaśnia i zwraca uwagę na ważny fakt; "Taniec z gwiazdami" dział się na żywo, a sesja fotograficzna zawsze organizowana była w małym gronie osobowym, a do tego zaraz po niej kończyło się pracę oraz nie trzeba było udzielać wywiadów.

To wszystko sprawiło, że Iga Wyrwał postanowiła wycofać się z show-biznesu. Parę lat później na moment powróciła, chwaląc się nową, bardzo krótką, fryzurą oraz nową sylwetką - wówczas Iga schudła 33 kilogramy!

Dzisiaj Iga Wyrwał powróciła do dawnej sylwetki i wygląda wprost fenomenalnie! W 2010 roku urodził się jej syn Olivier. Teraz Iga Wyrwał mieszka w Wielkiej Brytanii, zajmuje się wychowywaniem syna i aktywnie udziela się na Instagramie. Zresztą zobaczcie sami!

IGA WYRWAŁ - JAK DZISIAJ WYGLĄDA?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×