"Taniec z gwiazdami". Iwona Cichosz przeprowadza się do Norwegii! To tam wychowa swoje dziecko?

Iwona Cichosz, gwiazda 7, edycji programu "Dancing with the Stars" i aktorka z serialu "Leśniczówka", przeprowadza się do Norwegii! Dlaczego niesłysząca celebrytka opuściła Polskę? Sprawdź, co miała do przekazania fanom!

Multimedia

Iwona Cichosz od lat pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych! Najpierw zdobyła tytuł Miss Polski Głuchych, a później zajęła 2. miejsce w programie "Dancing with the stars"! Jest także aktorką (zagrała m.in. w serialu "Leśniczówka"), tancerką i artystką cyrkową! Teraz w jej życiu nastąpią jednak poważne zmiany.

Jesienią zmieni się skład uczestników "Dancing with the stars"? Telewizja Polsat komentuje!Zobacz więcej

Niedawno świat obiegła radosna wieść, że polska gwiazda spodziewa się dziecka. Teraz dowiadujemy się także, że przeprowadza się wraz z mężem do Oslo w Norwegii! O swojej życiowej decyzji Iwona Cichosz poinformowała na swoim Instagramie:

- Cichutko u mnie ostatnio na profilu, bo jesteśmy zajęci przeprowadzką. Tak, tak, przeprowadzka do Oslo. Jakoś tak wyszło, że życie za nas zdecydowało, że będziemy mieszkać tu w Norwegii. Powodów "dlaczego Norwegia?" nie będę tu wymieniać, bo tego jest mnóstwo - napisała celebrytka.

Cichosz zaznaczyła także, że nie zamierza odcinać się od ojczyzny. - Ale nie martwcie się, Warszawa jest też moim domem i będę często tam wracać, jak sytuacja z koronawirusem się poprawi. Poza tym w Warszawie czeka na mnie plan "Leśniczówki". Zatem jedną nogą jestem w Oslo, a druga w Warszawie - uspokajała fanów.

Według danych ONZ Norwegia jest krajem, w którym jakość życia jest najlepsza na całym świecie! Mamy nadzieję, że Iwona Cichosz będzie tam szczęśliwa i znajdzie swoje miejsce na Ziemi!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Claudia31 (gość)

    Mąż Iwony jest Norwegiem więc to nic nadzwyczajnego, że przeprowadziła się do Norwegii. Najpierw on mieszkał z nią przez pewien czas w Polsce, a teraz ona z nim w Norwegii. Niestety ta przeprowadzka może oznaczać zredukowanie roli Iwony w serialu Leśniczówka. P.S. Iwona była wczoraj jednym z kilkorga gości kolejnego liva Stefano Terrazzino pt. I sogni nel cassetto. Liczyłam na to, że kiedyś się tam pojawi. I się doczekałam. Opowiadali przede wszystkim o spektaklu, który razem robili pt. Sycylia moja bedda. Słyszałam o nim, ale fajnie było teraz dowiedzieć się o nim więcej. Za sprawą Angeli Ottone reżyserki, z którą współpracuje Stefano obejrzałam też fragmenty z warsztatów z młodzieżą przed tym spektaklem. Stefano jest boski. ♥ Na tych filmikach wygląda fantastycznie. Jest tak przystojny. :) Cudownie jest go oglądać jako mentora, nauczyciela, mistrza kiedy jest w swoim żywiole. Cały wczorajszy odcinek I sogni nel cassetto był dla mnie jednym z najciekawszych i najbardziej rozwijających. Stefano pełnił w nim rolę tłumacza. Z Iwoną, gdy rozmawiali w PJM (muszę wrócić do kanału Iwony na YouTube i PJM) oraz z Angelą i Rosanną Cipolla jego kuzynką, która jest wokalistką. Było więc międzynarodowo. Troje Włochów (dwoje mieszkających w Warszawie oraz Rosanna, która mieszka na Sycylii) i dwie Polki. W tym jedna mieszkająca obecnie w Norwegii. Drugą była nauczycielka języka włoskiego. Za sprawą trojga Włochów, był to bardzo włoski odcinek. Uczę się języka włoskiego i była to dla mnie świetna okazja do osłuchania się z językiem włoskim, ale też z sycylijską muzyką. Dziękuję. :) ♥

    27.05.2020 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×