"Taniec z gwiazdami". Iwona Cichosz zna już płeć swojego dziecka, ale martwi się o jego zdrowie. Co mówią lekarze?

Niedawno Iwona Cichosz podzieliła się z fanami informacją o tym, że jest w ciąży. Teraz zna już płeć swojego dziecka, ale jest jeszcze coś, czym się martwi. Czy maluch - tak jak ona i jej mąż - też będzie głuchoniemy?

Multimedia

Dziecko Iwony Cichosz też będzie głuchonieme?

Iwona Cichosz to Miss Świata Głuchych 2016 i finalistka 7. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Od 2018 r. gra w serialu "Leśniczówka". Teraz spodziewa się swojego pierwszego dziecka, o czym niedawno poinformowała swoich fanów. Nie ukrywa, że ciąża sprawia jej wiele radości.

Iwona Cichosz jest w ciąży! Fani gratulują!Zobacz więcej

Ślub Iwony Cichosz i Trulsa Yggesetha odbył się na początku września 2019 r. Jak podaje "Dobry Tydzień" małżonkowie spędzają czas oczekiwania na dziecko w Norwegii, gdzie mieszka rodzina Trulsa. Wiadomo już także, że Iwona urodzi chłopca. Pozostaje jednak pytanie - czy dziecko, tak jak jego rodzice, też będzie głuchonieme?

Cichosz jest niesłysząca od urodzenia. Yggeseth stracił słuch jako dziecko po tym, jak podawane mu były bardzo silne leki. Lekarze uspokajają, bo okazuje się, że gdy tylko jedno z rodziców jest obciążone genetycznie niedosłuchem, dziecko może urodzić się w pełni sprawne - czytamy w tygodniku "Świat i Ludzie". Całej trójce życzymy zdrowia!

Iwona i Stafano na 2. miejscu. Zobacz ich drogę do finału! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Stefano Terrazzino: Iwona jest inspiracją dla wielu ludzi

Komentarze

Skomentuj
 • ... (gość)

  Maryna w bieżących odcinkach rozkręca interes. Może wyślą ją na jakieś szkolenie i tak uzasadnią dłuższą nieobecność tej postaci. Osobiście przez długi czas liczyłam na to, że w serialu zostanie wykorzystany talent taneczny Iwony. Np. po śmierci serialowego Pawła Maryna mogła chodzić na kurs tańca, który pomógłby jej w żałobie. A tymczasem ostatnio jakby trochę zapomniano o postaci Pawła. Maryna powoli wchodzi w ewentualny nowy związek choć, po pięknych i bardzo autentycznych scenach żałoby bardziej uzasadniona byłaby u niej jakaś obawa przed związkiem. Ponadto nawet Piotr nie wspomina za bardzo o synu. Zachowanie Maryny i Piotra można uzasadnić niechęcią do rozdrapywania ran. Ale już Beata i to, że w domu miała swoje zdjęcie z aktualnym szefem, Konradem, a nie z Pawłem, z którym się przyjaźniła jest trochę dziwne. Choć być może można to uzasadnić tak samo czyli niechęcią do wracania do bolesnych wspomnień.

  14.05.2020 11:17
 • * Głuchy nie Głuch (literówka) (gość)

  Ciekawe do kiedy będą nowe odcinki Leśniczówki. O większości seriali pisano tutaj w tym kontekście, a o Leśniczówce nie. Ciekawe też jak scenarzyści pokierują losami serialowej Maryny skoro Iwona jest w ciąży. Obecne swatanie jej z serialowym Wojtkiem nie do końca mi się widzi.

  13.05.2020 11:36
 • z tego co nieraz mówiła Iwona, to że jej dziecko miałoby być Głuche nie stanowi dla niej wielkiego problemu (gość)

  Nie wiedziałam, że jej mąż kiedyś słyszał. Iwonie, jej mężowi oraz maleństwu życzę wszystkiego dobrego. P.S. Iwona wszędzie powtarza żeby używać słowa Głuch, a nie głuchoniemy. Dobrze byłoby tego pilnować pisząc artykuły na takie tematy.

  11.05.2020 17:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×