"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović komentuje udział Julii Wieniawy w "Dancing with the stars". Będzie jak Barbara Kurdej-Szatan?

Jeszcze przed rozpoczęciem 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wskazuje się, że tym razem to Julia Wieniawa jest faworytką do zwycięstwa. Co o tym sądzi Iwona Pavlović? Czy Wieniawa będzie jak Barbara Kurdej-Szatan?

Multimedia

Julia Wieniawa faworytką "Tańca z gwiazdami"?

Udział Julii Wieniawy w 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wzbudzał wiele emocji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Podobnie było w przypadku Barbary Kurdej-Szatan, która przez całą poprzednią edycję musiała zmagać się z łatką faworytki. Ostatecznie zajęła drugie miejsce.

Uczestnicy nowej edycji "Tańca z gwiazdami" zatańczyli na ramówce Polsatu! Jak się zaprezentowali?Zobacz więcej

Co Iwona Pavlović sądzi na temat Julii Wieniawy i jej umiejętności tanecznych? - Ja zawsze podchodzę do tego bardzo ostrożnie... Nawet nie typuję, ponieważ nie lubię czegoś takiego - podkreśla jurorka. - Tak jest dmuchany balon i są takie oczekiwania, a ja nie chcę, żeby ta dziewczyna stresowała się oczekiwaniami. Ona ma zatańczyć jak najlepiej. Jak już zatańczy jak najlepiej, to wtedy wszyscy mają powiedzieć - "o, zatańczyła!" - dodaje.

Pavlović przyznaje przy tym, że Julia dobrze prezentuje się na parkiecie i być może faktycznie powtórzy ścieżkę Barbary Kurdej-Szatan, którą umiejętności taneczne doprowadziły aż do finału. Co jeszcze jurorka "Tańca z gwiazdami" powiedziała nam na ten temat? Zobacz wideo!

Rafał Maserak zaniedba "Taniec z gwiazdami" po narodzinach syna? Co na to Sylwia Lipka?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Ewa (gość)

  Uwielbiam Stefano nie znoszę przereklamowanej Wieniawy więc choćby tanczyla jak najlepiej trudno mi piac z zachwytu

  07.03.2020 10:19
 • Oliwka (gość)

  Myślę że pani Iwona bardzo dobrze ocenia

  06.03.2020 21:20
 • bardzo trafne i mądre słowa Pani Iwony (gość)

  Rzeczywiście na konferencji ramówkowej Julia wypadła naprawdę dobrze i wierzę, że w odcinku też wypadnie super. Te oczekiwania wobec niej w większości pompują media. Oby dużo uwagi mediów przełożyło się też na dużo głosów widzów. Bo wydaje mi się, że Julka może tańczyć nawet zdecydowanie lepiej od Basi. Życzę Julii i Stefano sukcesu w TzG. ♥ :)

  06.03.2020 16:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×