"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović masakruje Justynę Żyłę?! "Były momenty tragiczne"

Pierwszy odcinek 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przeszedł do historii. Najlepiej wypadła Joanna Mazur, a najsłabiej - Justyna Żyła. Jak pierwsze tańce nowych gwiazd ocenia Iwona Pavlović?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

W 1. odcinku 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jurorzy mieli okazję wyrazić najróżniejsze emocje - od zachwytu po bezwzględną krytykę. Najwięcej gorzkich słów usłyszała Justyna Żyła. Czy naprawdę była aż tak słaba?

Justyna Żyła i Tomasz Barański komentują oceny jurorów! Nie było aż takż źle?Zobacz więcej

Iwona Pavlović potwierdza, że pierwszy odcinek był bardzo różnorodny. - Były momenty, gdy gwiazdy tańczyły naprawdę bardzo dobrze, ale były też momenty tragiczne. Wyjątkowo słabe - mówi nie ukrywając, że ma na myśli występ Justyny Żyły, która za swój taniec otrzymała jedynie 8 na 30 możliwych punktów.

Jurorka, związana z "Tańcem z gwiazdami" od pierwszej edycji (to już 14 lat!) wskazuje, że znowu zaczyna być bezwzględną, surową "Czarną Mambą". - Podejrzewam, że jurorzy podczas turnieju byliby jeszcze ostrzejsi niż ja. Staram się to układać w miarę możliwości przyjemne słowa, aczkolwiek zgadza się, że nie do końca mogą się one podobać - dodaje Pavlović. Co jeszcze powiedziała po premierowym odcinku 9. edycji? Zobacz wideo!

Joanna Mazur zachwyciła w 1. odcinku "Tańca z gwiazdami"! Wygra program?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Katherine (gość)

    Pani Iwona - oceniając w poniżający sposób chciała podwyższyć swoje niskie poczucie własnej wartości . Napewno czuje się wielką teraz 😇

    11.03.2019 22:18
  • Ada (gość)

    Zycie Pani Iwony również nie nalezy do idealnych juz nie wspomne o panu Grabowski. Zarzad telewizji powinien zmusic cala lawe jury aby przeprosili Pania Justyne ich zachowanie było chamskie I wredne

    06.03.2019 16:28
  • Bunia (gość)

    Justyna Żyła nie umie tańczyć!!! Do tańca trzeba mieć dryg!!! Kiedy oglądałam jej występ z Tomaszem Barańskim miałam wrażenie,że ona boi się tańca!! Pani Iwona wyraziła własne zdanie może trochę za ostro ale popieram ją w stu procentach!!! Przecież jest mistrzynią tańca i zna się na rzeczy !! Widzi to tańczy dobrze a kto nie!!

    04.03.2019 20:33
  • Jolka (gość)

    Pani Justyna... za wszelką cenę chce zaistnieć. Począwszy od swoich dwuznacznych zdjęć, publikowanych w Internecie... jako żona🙁🙁🙁 Niestety, potrzebna jest jeszcze inteligencja i... jakieś zdolności. Jednym słowem: przerost ambicji!!!

    04.03.2019 10:12
  • Magda (gość)

    Zachowanie jurorów było chamskie i nie na miejscu. I to mówili ludzie którzy mają też dużo za uszami. Masakra to ich wypowiedzi.

    04.03.2019 09:25
  • KB. (gość)

    Może taniec był słaby pani Justyny. Ale można to trochę bardziej elegancko przekazać. Było to nie na miejscu.

    03.03.2019 20:19
  • Anonim (gość)

    Pani Iwona P. zachowała się bez klasy, wyczucia wobec początkującej tancerki. Powinni zatrudniać profesjonalistów a nie osoby złośliwe i bardzo krytyczne.

    03.03.2019 15:23
  • Tomasz (gość)

    Trochę pohamowania drogie żyrii.za coś dostajecie kase nie małą kase.Napewno nie wyślę żadnego smsa trochę skromności.

    03.03.2019 13:06
  • Tomasz (gość)

    Pan Andrzej Grabowski skond ta krytyka aktor może dać mu zatańczyć do żyrii bierzcie profesionalnych tancerzy to wtedy krytyki będą do przyjęcia panie Andrzeju troche pohamowania dokrytyki czekam na pański tańec a może będzie pan lepszy.

    03.03.2019 13:02
  • Jolanta (gość)

    Pana Grabowskiego powinno się usunąć. Jego żałosne komentarze o włosach, tuszy, nie potrafi nikogo ciekawie i prawidłowo ocenić. Jest skandaliczny!

    02.03.2019 22:50
  • Jj (gość)

    Pani Iwona bardzo nie sympatyczna ciekawe czy ona jest tak dobra we wszystkim, mam wrażenie że Justyna została wystawiona na pożarcie przez polsat

    02.03.2019 20:42
  • Ola lecka (gość)

    Stara Pavlowic zazdrosna o mlode ma problem ze soba stara lupa musi sie pogodzic ze staroscia

    02.03.2019 20:34
  • Klantryś (gość)

    Babka z rodziny Adamsów

    02.03.2019 14:53
  • Bardzo fajne otwarcie odcinka, (gość)

    ale przedstawianie Justyny Żyły jako byłej żony swojego byłego męża i Dominiki Tajner-Wiśniewskiej jako córki swojego ojca i żony swojego męża to przesada. Ich nazwiska wystarczająco wskazują na konotacje jakie mają. Dominikę można było przedstawić po prostu jako menadżerkę gwiazd, a Justynę jako blogerkę kulinarną i prezenterkę. Są w tym programie jako indywidualności i tak powinny być traktowane. Kiedyś, jeszcze w TVN nikomu nie przyszło do głowy żeby przedstawiać np. Kingę Rusin jako byłą żonę Tomasza Lisa. Była przedstawiana zgodnie z tym czym się zajmuje, jako dziennikarka. Tu było niestety inaczej, a nawet jak w przypadku Justyny było to podbijane w rozmowie po występie. A po co. Zamiast tego przy okazji występu Dominiki można było wspomnieć o świetnym występie naszych skoczków D. Kubackiego i K. Stocha na MŚ. Iwona Pavlović jak na 1 odcinek była bardzo bezpośrednia (nawet chwilami za bardzo) i mocno krytyczna. Ale tak słabo tańczącej dziewczyny jak Justyna Żyła jeszcze nie było. Stres 1 liva robi swoje co w połączeniu z otwarcie krytycznymi ocenami nie wypadło dobrze. Ale z drugiej strony nie można wszystkiego zrzucać tylko na stres i niestety trzeba przyznać, że Justyna była najsłabsza w tym odcinku. Dodatkowo jeśli ma zamiar otwarcie w programie funkcjonować na swojej historii i prywatności to będzie niesmaczne i źle wpłynie na cały program. Tam należy promować się, w dobrym znaczeniu, tańcem, a nie gadaniem. Agnieszka Radwańska też mogłaby cały czas mówić o tym, że honorarium z programu przekazuje na cel charytatywny, ale jednak nie wspomina o tym na każdym kroku. Mam nadzieję, że za tydzień odpadną rzeczywiście dwie najsłabsze pary w dwóch odcinkach, a Ci ze środka stawki będą krok po kroku pięknie się rozwijać.

    02.03.2019 14:26
  • Szymon Skalski (gość)

    Jak to mówią niektórym muzyka w tańcu nie przeszkadza i Justynka nie zatańczyła najlepiej . Lecz Pavlović swoją manierą udowodniła że jej etykieta dobrego wychowania wygląda jak ona sam , stara , wytarta i już nikomu niepotrzebna . Trochę ogłady Pani Iwono .

    02.03.2019 14:19