"Taniec z gwiazdami". Iwona Pavlović zostanie babcią! Rodzina jurorki "Dancing with the stars" wkrótce się powiększy!

Iwona Pavlović zostanie babcią! Jurorka "Dancing with the stars" podzieliła się wesołą nowiną w najnowszym wywiadzie. Jej rodzina wkrótce się powiększy!

Multimedia

Ivona Pavlović, czyli jurorka wszystkich edycji "Tańca z gwiazdami" potwierdziła, że wkrótce zostanie babcią. W rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium" przyznała, że już przygotowuje się do nowej roli. "Czarna Mamba" zamierza rozpieszczać wnuka. -Powoli szykujemy się do nowej roli. Mam nadzieję, że znakomicie się w niej sprawdzimy oboje - powiedziała Pavlović, która wraz z mężem Wojciechem Oświęcimskim wychowuje obecnie jego trzech synów.

Iwona Pavlović masakruje Justynę Żyłę?! "Były momenty tragiczne"Zobacz więcej

Iwona Pavlović znana jest z surowych ocen tańca w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Z tanecznym show związana jest od początku. To właśnie z powodu wielu krytycznych opinii otrzymała pseudonim „Czarna Mamba”. Jak poradzi sobie w roli babci?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gdyby tak w jednym z odc. tzg Joanna Kulig zaśpiewała do tańca Agi i Stefa Dwa serduszka byłoby cudownie (gość)

    Pani Iwona zapytana niedawno o uczestnika/uczestniczkę, którego taniec spośród wszystkich edycji robił na niej największe wrażenie, po raz kolejny wskazała Agatę Kuleszę. Dziś Stefano Terrazzino dodał na swoich profilach społecznościowych zdjęcie z sali treningowej razem z Agnieszką i właśnie Agatą. A pod nim piękne słowa na temat przyjaźni. ♥ Albo Agata po prostu odwiedziła ich na treningu, albo, co byłoby super, będzie z nimi w piątek tańczyć tango. Bo na ten piątek mają tango. Czekam na nie z niecierpliwością. Tak jak i na paso doble i rumbę tej pary. To ulubione tańce Stefano i teraz już najwyższa i najodpowiedniejsza pora właśnie na te tańce w ich wykonaniu.

    10.04.2019 16:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×