"Taniec z Gwiazdami". Izabela Janachowska przeszła niewiarygodną przemianę. Tak wyglądała na początku kariery. Bardzo się zmieniła?

Izabela Janachowska przeszła wielką metamorfozę. Celebrytka zdecydowała się na "ostre cięcie", a to doskonała okazja, aby przypomnieć, jak współprowadząca "Tańca z Gwiazdami" prezentowała się na początku swojej kariery w telewizji. Pamiętacie, jak wtedy wyglądała?

Multimedia

Izabela Janachowska przeszła niewiarygodną przemianę

Izabela Janachowska na początku stycznia br. pochwaliła się spektakularną metamorfozą. Celebrytka i współprowadząca programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" mocno skróciła swoje blond włosy. Przemianą pochwaliła się oczywiście na profilu w mediach społecznościowych.

Lubię te swoje krótsze włosy 😜🌟🍾👍 - napisała na Instagramie Izabela Janachowska.

Izabela Janachowska kiedyś i dziś. Jak się zmieniła?

Izabela Janachowska funkcjonuje w branży rozrywkowej już od kilkunastu lat. Piękna tancerka zaistniała w mediach w 2009 roku, kiedy dołączyła do grona tancerek "Tańca z gwiazdami". Jej partnerami byli kolejno: Wojciech Medyński, Radosław Majdan, Przemysław Saleta, Paweł Staliński, Zbigniew Urbański i Rafał Brzozowski. Taneczną karierę Janachowskiej przerwała w 2014 roku kontuzja kolana. To wtedy Janachowska zainteresowała się organizacją wesel - obecnie uchodzi za jedną najpopularniejszych wedding plannerek w Polsce.

Izabela Janachowska zakochana do szaleństwa w Chrisie. Znowu będzie w ciąży?Zobacz więcej

Izabela Janachowska jest dziś żoną biznesmena Krzysztofa Jabłońskiego oraz mamą Christophera Alexandra. W 2021 Janachowska wróciła do Polsatu, gdzie została współprowadzącą 12. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", czyli programu dzięki któremu stała się sławna.

Jak przez ten czas zmieniła się Izabela Janachowska?

ZOBACZCIE ARCHIWALNE ZDJĘCIA IZABELII JANACHOWSKIEJ W GALERII!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • powoli ujawniany jest skład ttbz, ciekawe co z tzg (gość)

    Ciekawe którzy tancerze wystąpią. Coś czuję, że może to być pierwsza edycja bez choćby jednego tancerza z wielkiej trójki: Terrazzino, Maserak, Kliment. To, że na tancerzy pr. robiony jest casting wiadomo było właściwie niemal od zawsze. Tymczasem okazuje się, że potencjalni uczestnicy także przechodzą coś w tym rodzaju. Takie próbne zajęcia taneczne. I to na nich zapada decyzja czy ktoś się nadaje czy też nie. Osoba oceniająca musi dostrzec więc jakieś choćby minimalne predyspozycje w danym kandydacie. Jeśli nie poczucie rytmu to szybkość uczenia się lub kondycję.

    16.01.2022 11:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×