"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek stworzy męski duet na parkiecie! Wiadomo, z kim zatańczy! Kim jest Michael Danilczuk?

Wielkimi krokami zbliża się 13. edycja programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" i już coraz więcej wiadomo na temat gwiazd oraz towarzyszących ich tancerzy. Z całą pewnością uwaga widzów będzie skupiona na Jacku Jelonku, który będzie tworzył na parkiecie pierwszą w historii polskiej edycji tego programu parą męską! Z kim zatańczy Jacek Jelonek? Sprawdźcie!

Multimedia

Wiadomo, z kim Jacek Jelonek stworzy męski duet na parkiecie! Panowie będą faworytami do zwycięstwa?

Widzowie już mogą zacierać ręce na 13. edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", która zbliża się wielkimi krokami. Już coraz więcej wiadomo na temat uczestników show oraz towarzyszących im tancerzy.

Jednym z najbardziej znanych uczestników "Tańca z gwiazdami" będzie Krzysztof Rutkowski, któremu na parkiecie towarzyszyć będzie Sylwia Madeńska z programu "Love Island. Wyspa miłości, ale podejrzewamy, że wzrok widzów będzie skierowany również w stroję Jacka Jelonka.

Malwina Wędzikowska po 8 latach odchodzi z programu! Zaskakujące zastępstwo!Zobacz więcej

Jacek Jelonek jeszcze niedawno szukał partnera w pierwszym gejowskim randkowym reality show w Polsce - "Prince Charming", a teraz o celebrycie będzie głośno z powodu stworzenia na parkiecie "Tańca z gwiazdami" pierwszej męskiej pary w historii polskiej edycji programu!

Widzowie "Tańca z gwiazdami" długo zastanawiali się, kto będzie partnerować Jackowi Jelonkowi na parkiecie. Teraz już wiadomo, kto to będzie! Drugim filarem pierwszej męskiej pary na parkiecie polskiego "Tańca z gwiazdami" będzie, według portalu Pudelek.pl, który powołuje się na wcześniejsze doniesienia WP.pl, Michael Danilczuk.

Tak się zmieniało jury "Tanca z gwiazdami". Pamiętacie wszystkich jurorów? Zobacz więcej

Michael Danilczuk to tancerz, który zdobył popularność dzięki udziałowi w brytyjskiej wersji "Tańca z gwiazdami". Jego naturalny talent i pasja do tańca zaczęła się w wieku 7 lat, kiedy mama zabrała go do lokalnego studia tańca. W wieku 14 lat osiągnął wiele tytułów, w tym vice Mistrzostwo Polski Juniorów. Od tamtej pory odnosi liczne sukcesy, reprezentując Polskę w zawodach krajowych i międzynarodowych. Wielokrotnie był choreografem i pokazywał swoje umiejętności w brytyjskiej edycji "Tańca z gwiazdami", BBC "Strictly Come Dancing", a nawet występował przed królową Anglii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Polsat nie potwierdził jeszcze oficjalnie, że stworzą duet (gość)

    Plotki jakoby Maserak czy Terrazzino nie chcieli wystąpić z Jackiem są przesadzone. Po pierwsze kiedy się one pojawiły nie było jeszcze wiadomo czy Rafał w ogóle zatańczy w tej edycji. A Stefano od dłuższego czasu myślał o rezygnacji z roli instruktora w tzg albo chociaż przerwie. U niego to akurat częste, że robi sobie przerwy i to jest dobre. Zresztą między nim a Jackiem jest za duża różnica wzrostu żeby mogli stworzyć duet. Stef tymczasem zostaje w tzg, ale jako kostiumograf. Zastąpi Malwinę Wędzikowską. Szkoda, że ona nie wystąpi więc jako uczestniczka. Stef zostaje więc w pr. tylko w innej roli. Po co więc te plotki i sztuczne sensacje. Tym bardziej, że dla Jacka od początku raczej myślano o partnerze tanecznym z Wielkiej Brytanii. Przez moment pomyślałam nawet, że byłoby ciekawie gdyby był to tancerz James Jordan, mąż tancerki i byłej jurorki tzg Oli Jordan.

    30.07.2022 12:43
  • Gość (gość)

    Nie ma to jak przepisać tekst z posta na instagramie słowo w słowo i nie zaznaczyć, że to cytat

    30.07.2022 03:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×