„Taniec z gwiazdami”. Jak wyglądała kariera Marcina Hakiela zanim poznał Katarzynę Cichopek? Sukces gonił sukces! Oto kulisy sławy słynnego tancerza

Marcin Hakiel znów jest na ustach wszystkich za sprawą swojego rozstania z Katarzyną Cichopek. Przez ostatnie lata mówiło się o nim głównie w kontekście jego sławnej żony. Warto jednak zaznaczyć, że tancerz zapracował na swój sukces jeszcze na długo przed poznaniem aktorki. Pokazujemy, jak wyglądała historia sławy Marcina Hakiela.

Multimedia

Historia sławy Marcina Hakiela

Marcin Hakiel urodził się 6 czerwca 1983 w Gdyni. Jest on nie tylko zawodowym tancerzem, ale również instruktorem tańca, choreografem, i przedsiębiorcą. Reprezentuje najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S”. Początki jego kariery tanecznej sięgają jeszcze czasów szkolnych, kiedy to uczył się tańca towarzyskiego w klubie „Perfekt” w Gdańsku. W wieku 17 lat tańczył w parze ze swoją ówczesną partnerką Magdaleną Soszyńską, z którą odniósł swoje pierwsze poważne sukcesy, takie jak: wicemistrzostwo Polski w tańcu latynoamerykańskim, 5. miejsce w Pucharze Europy, a także 12. miejsce w mistrzostwach świata, które do tej pory jest jego największym życiowym osiągnięciem.

Maksymilian Ibisz debiutował z ojcem na scenie! Jak syn Krzysztofa Ibisza sobie poradził?Zobacz więcej

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że w trakcie rozwijania swojej kariery tanecznej, Marcin Hakiel również studiował. Tancerz jest absolwentem Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego, na której ukończył finanse i bankowość. Niewątpliwie zdobyte wykształcenie pomogło mu w rozkręceniu biznesu i otworzeniu własnej akademii tańca, która stale powiększa się o kolejne siedziby.

Dzięki swoim tanecznym sukcesom, Marcin Hakiel zyskam medialny rozgłos, który zapewnił mu zaproszenie do pierwszych dwóch edycji „Tańca z gwiazdami". W pierwszej z nich partnerował on Katarzynie Skrzyneckiej, z którą finalnie zajął 4. miejsce. W drugiej edycji jego partnerką była Katarzyna Cichopek, z którą udało mu się wygrać program. Po wygraniu tanecznego show, Marcin Hakiel zrezygnował z kariery turniejowej. Do „Tańca z gwiazdami" słynny tancerz powrócił jeszcze w 2009 roku, by partnerować Dorocie Deląg. Niestety para nie może zaliczyć swojego udziału w tej edycji do udanych, gdyż ku zaskoczeniu wszystkich odpadła w jednym z pierwszych odcinków.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak wyglądał Marcin Hakiel zanim poznał Katarzynę Cichopek. Poznajecie?

Zobacz galerię

Rafał Maserak marzy o powiększeniu rodziny! Co na to jego ukochana?Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×