"Taniec z gwiazdami". Jakub Kucner już trenuje do "Dancing with the stars"! Jego dziewczyna jest zazdrosna? [WIDEO]

Pierwszym oficjalnie ogłoszonym uczestnikiem 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" w Polsacie jest Mister Polski 2017 i I wicemister Supranational 2018, Jakub Kucner. Zapytaliśmy go, czy już trenuje!

Multimedia

Jakub Kucner w "Tańcu z gwiazdami"

Mister Polski 2017 i I wicemister Supranational 2018, Jakub Kucner zatańczy w 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", którą będziemy mogli oglądać wiosną 2019 roku w Telewizji Polsat. Model i trener personalny przyznaje, że już zaczął trenować!

Jakub Kucner o krok od zwycięstwa! Jak komentuje swój udział w wyborach? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się okazuje, póki co Jakubowi bardziej pasują tańce standardowe. Zaznacza jednak, że chętnie nauczy się też pozostałych tańców. Przypomnijmy, że w poprzednich edycjach "Tańca z gwiazdami" uczestnikami byli Mister Polski 2014 Rafał Maślak i Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz. Obaj zaszli w programie bardzo wysoko.

Wciąż nie wiadomo, kto będzie partnerką Kucnera na parkiecie. Pewne jest jednak to, że przez kilka tygodni Kuba będzie spędzał sporo czasu w towarzystwie pięknej tancerki. Co na to jego dziewczyna, Karolina Zagozdon? Zobacz wideo!

Mister Polski 2017 Jakub Kucner dołączył do obsady! Kogo zagra? [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Jakub Kucner - kim jest?

Jakub Kucner urodził się 28 marca 1988 roku w Poznaniu. Jest fotomodelem, aktorem oraz trenerem personalnym. Absolwent kulturoznawstwa i medioznawstwa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Kucnera można było oglądać w epizodycznych rolach w serialach "Barwy szczęścia", "Na sygnale" oraz "Lekarze na start", a już wkrótce będzie można oglądać go w komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3" oraz w "M jak miłość".

Komentarze

Skomentuj
  • patrząc po najnowszych sugestiach co do uczestników nowego tzg Jakub może być jedną z najbardziej rozpoznawalnych tam osób (gość)

    Może jednak nie wszystkie doniesienia anglojęzycznej wikipedii okażą się ostatecznie prawdziwe, może to tylko przypuszczenia. Zresztą akurat tam wszystko zmienia się dość szybko, jak w kalejdoskopie. Albo jest to rzeczywisty skład uczestników, a jeśli tak to będzie przynajmniej kogo "odsiać" na początkowym etapie programu. Bo powinny zostać tam najbardziej wpływowe nazwiska- wtedy dopiero będzie to prawdziwy Taniec z Gwiazdami.

    15.01.2019 12:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×