"Taniec z gwiazdami". Jakub Kucner w 9. edycji tanecznego show Polsat! Kim jest I wicemister Supranational 2018! [DUŻO ZDJĘĆ]

Telewizja Polsat ogłosiła pierwszego uczestnika 9. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Na parkiecie swoje umiejętności zaprezentuje Mister Polski 2017 i I wicemister Supranational 2018, Jakub Kucner. Kim jest? Ile ma lat? Skąd pochodzi?

Multimedia

JAKUB KUCNER W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"

Jakub Kucner to pierwszy potwierdzony uczestnik 9. edycji "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jeszcze nie wiadomo, kto będzie mężczyźnie towarzyszyć na parkiecie. Nie wiemy także, kto jeszcze pojawi się w programie. W tym miejscu warto dodać, że wcześniej spekulowano o udziale Barbary Kurdej-Szatan w widowisku.

Dziewiąta edycja "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu zadebiutuje wiosną 2019 roku. Przypomnijmy, że poprzednią odsłonę widowiska wygrali Beata Tadla i Jan Kliment.

Kto został najprzystojniejszym mężczyzną na świecie! Które miejsce zajął Jakub Kucner? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

KIM JEST JAKUB KUCNER?

Jakub Kucner urodził się 28 marca 1988 roku w Poznaniu. Jest fotomodelem, aktorem oraz trenerem personalnym. Absolwent kulturoznawstwa i medioznawstwa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Kucnera można było oglądać w epizodycznych rolach w serialach "Barwy szczęścia", "Na sygnale" oraz "Lekarze na start", a już wkrótce będzie można oglądać go w komedii "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3".

W 2015 roku Jakub Kucner dotarł do finału wyborów Mister Polski, a już dwa lata później osiągnął jeszcze większy sukces - zdobył tytuł Mistera Polski 2017.

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • po jego ostatnich sukcesach taka propozycja wydaje się zasadna (gość)

    Jednocześnie mam też nadzieję, że producenci programu nauczeni doświadczeniem poprzedniej edycji gdzie dla wielu telewidzów skład programu, zwłaszcza uczestników (przynajmniej ich części) był nieco rozczarowujący, tym razem wysilą się bardziej pod kątem doboru osób do programu. Tak aby był to skład znanych, ciekawych i mających znaczny dorobek zawodowy osobowości.

    31.12.2018 19:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×