"Taniec z gwiazdami". Jan Kliment w ogniu krytyki. Beata Tadla, Anna Wyszkoni, Natasza Urbańska i Monika Miller zabrały głos!

W mediach zawrzało po wyznaniu Sylwii Lipki. Młoda gwiazda wróciła wspomnieniami do okresu, kiedy występowała w "Tańcu z gwiazdami". Sylwia Lipka wyznała, co przykrego powiedział jej Jan Kliment. Czeski tancerz w tej sprawie milczy. Głos zabrały jego byłe partnerki taneczne, które walczyły z nim o Kryształową Kulę - Anna Wyszkoni, Natasza Urbańska, Monika Miller i Beata Tadla.

Multimedia

Burza wokół skandalicznych słów Jana Klimenta

Sylwia Lipka zdetonowała medialną bombę, gdy wróciła wspomnieniami do okresu uczestnictwa w programie "Taniec z gwiazdami. Młoda gwiazda wyznała bowiem, jak wyglądały kulisy programu i cofnęła się wspomnieniami do przykrości, jakie usłyszała od Jana Klimenta, w jej relacji określanego mianem "starego dziada".

Sylwia Lipka wyznała, co powiedział jej Jan Kliment. Szokujące słowa tancerza!Zobacz więcej

Sylwia Lipka doświadczyła podczas przygotowań tzw. bodyshamingu. To określenie zjawiska polegającego na zawstydzaniu osoby niewybrednymi komentarzami odnośnie wagi i wyglądu fizycznego. Piosenkarka i blogerka w momencie przykrego zdarzenia była tuż po walce z anoreksją, czyli zaburzeniem odżywiania. Skutki tej choroby są dla ciała dramatyczne - anoreksja może doprowadzić nawet do śmierci.

Monika Miller staje w obronie Jana Klimenta

Jan Kliment, który obecnie spełnia się jako juror w programie "Mam talent" nie odniósł się jeszcze do rewelacji ujawnionych przez Sylwię Lipkę. Głos postanowiły natomiast zabrać jego byłe partnerki taneczne, z którymi występował w programie "Taniec z gwiazdami". Serwis Pudelek.pl skontaktował się z Moniką Miller, której partnerował właśnie Kliment.

Janek ma bardzo specyficzne poczucie humoru. Pamiętam, że czasem mogło mu się wymsknąć coś, co było nie na miejscu, ale można było z nim zawsze wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć - cytuje jej słowa wspomniany serwis. - Mieliśmy swoje spięcia, ale wynikało to też ze stresu, zmęczenia i wielu godzin spędzonych razem na sali. Kiedy atmosfera jest tak napięta, niejednemu uczestnikowi czy tancerzowi zdarzały się tego typu wpadki - cytuje słowa Miller portal.

Są przykładnym małżeństwem od prawie 25 lat. Dziennikarz przed laty uratował swoją rodzinę przed śmiercią w płomieniach!Zobacz więcej

Gwiazdy zabrały głos w sprawie Jana Klimenta

Portal postanowił zwrócić się również do Beaty Tadli, Anny Wyszkoni i Nataszy Urbańskiej, które również walczyły o Kryształową Kulę z Janem Klimentem.

O współpracy z Jankiem mogę powiedzieć wyłącznie w dobrych i ciepłych słowach. Pracowity, wrażliwy i troskliwy, choć jako trener wymagający, ale to akurat pozytywne. Zawsze czułam od niego wsparcie i szacunek, prowadziliśmy mądre i ciekawe rozmowy, sporo się śmialiśmy. Dużo Jankowi i Lence zawdzięczam, przeżyliśmy wspaniałą przygodę i nic tego nie zmieni - cytuje wypowiedź Tadli dla Pudelek.pl serwis Plotek.pl.

Seniorzy i seniorki zadali szyku w obłędnych kreacjach! Zobacz wielkie metamorfozy kuracjuszy w finale 4. edycjiZobacz więcej

Portal przytacza również wypowiedź Nataszy Urbańskiej, która stwierdziła, że tancerz to "gentleman w każdym calu". - Przeszliśmy wspólnie w "Tańcu z Gwiazdami" przez wiele stresujących momentów. Zawsze opanowany, wspierający i życzliwy - cytuje wypowiedź dla portalu Plotek.pl.

W samych superlatywach wypowiada się również Anna Wyszkoni. - Nigdy nie doświadczyłam ze strony Janka żadnych nieprzyjemności. Jest wymagającym trenerem, ale skutecznym. Dużo się przy nim nauczyłam i bardzo miło wspominam tamten czas - cytuje jej wypowiedź portal.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×