Taniec z gwiazdami: Jaskółka i Maserak pożegnali się w II odcinku

Zaskakujące zakończenie niedzielnego, drugiego odcinka 12 edycji.

Multimedia

Agnieszka Jaskółka, która wielką furorę zrobiła na polskiej publiczności swoim okazałym biustem, tańcem już niestety nie zachwyciła. Po wykonanej w parze z mega popularnym Rafałem Maserakiem rumbie, aktorka dostała od jury niezłe cięgi. Piotr Galiński opowiedział, że bał się o nią w tańcu, że się przewróci. Iwona Pavlović stwierdziła, że było “mało treści". Tylko słodka, jak zwykle Beata Tyszkiewicz orzekła, że jak na rumbę było dobrze, bo “bardzo erotycznie". Niestety telewidzowie nie dali im żadnych szans. Popularność Maseraka na nic się nie zdała. Para zajęła w sumarycznych wynikach ostatnie miejsce w show i tym samym pożegnała się z programem. Jak to określił Maserak, “raz się wygrywa, innym razem przegrywa". Szkoda tylko, że tak wcześnie porażki doświadczyła aktorka, której wielki powrót po latach obwieściła już prasa.

Na przedostatnim 6 miejscu i zagrożonej pozycji w tym odcinku znalazła sie córka Jolanty Fajkowskiej, Maria Niklińska, która zatańczyła quickstepa w parze z debiutującym w Tańcu z gwiazdami Tomaszem Barańskim (były chłopak Edyty Herbuś i uczestnik minionej edycji YCD). Plotki o ich rzekomym romansie widać nie pomogły, bo mimo bardzo energetycznego wykonania, które docenił Piotr Galiński i zachwytu Beaty Tyszkiewicz “byłaś jak czekoladowy wafelek, którego chciało się schrupać", publiczność postanowiła, że znaleźli się na przedostatniej pozycji. Oby stres z tego odcinka nie czekał ich też w kolejnym.

Występ byłej pani polityk Anny Kalaty i Krzysztofa Hulboja nie przyniósł górnolotnych wrażeń. Choć była to gorąca rumba, przyznać trzeba, że trochę flegmatyczna. Co zauważyło jury. Iwona Pavlovic orzekła, że “nóżki były mięciutkie" i “technicznie słabo". Telewidzowie chyba zgodzili się z tą oceną, bo Kalata znalazła się w ostatecznym rankingu na trzecim miejscu … od końca.

Sportsmenka Monika Pyrek tańcząca z Robertem Rowińskim, udowodniła, że na parkiecie czuje się równie dobrze, co na hali lekkoatletycznej. Jej wykonanie quickstepa było przyjemne, technicznie ponoć nienajgorsze, a jak stwierdziła sama Czarna Mamba kierując te słowa do Moniki “jesteś cholernie rytmiczna". Cóż czwarte miejsce, to wysoka pozycja w programie.

I wyczekiwany występ Superniani, Doroty Zawadzkiej w parze z Cezarym Olszewskim. Wszyscy położyli już na nich kreskę. Silnych gabarytów gwiazda w oczach obserwatorów nie miała szans. A okazało się, że ma lepsze wyczucie rytmu, szybciej przyswaja naukę kroków niż inne, szczuplejsze gwiazdy. Jury padło z zachwytu, po wykonanym przez nich quickstepie! "Wyglądałaś w tańcu, jakbyś miała 27, a nie 47 lat", "Krew zawrzała w żyłach" i na koniec “masa niewymuszonego wdzięku i kobiecości". Takich pochwał nikt nie mógł się spodziewać, ale po tym co Zawadzka pokazała na parkiecie - zasłużyła. Łącznie, zajęła wysokie 3 miejsce w programie.

Drugie udało się zająć młodej aktorce Patricii Kazadi, która tańczyła z Łukaszem Czarneckim. Czarna Mama po rumbie aktorki powiedziała, “Jesteś pierwszą dziewczyną, która wie, po co ma nogi". Cóż, miała rację, taniec wytańczony profesjonalnie, bez jednego zdania! Nawet wartująca w kulisach Kasia Skrzynecka po tej rumbie nie wytrzymała napięcia i wypaliła do Kazadi “Jesteś demonem seksapilu" Co chyba speszyło Patricie, bo rzuciła tylko ciszej “Moi rodzice, to oglądają…"

I pierwsze miejsce, czy ktoś jest jeszcze zaskoczony? Edyta Górniak i Jan Kliment. To oni świętują po tym odcinku, zajmując pierwsza pozycję. Choć mówiąc szczerze, technicznie pojawiały się błędy, których jednak jury nie wytknęło, taniec Edyty i Jana był do przyjęcia i zebrał same wysokie noty. Padło pytanie do Klimenta od jury “Jaka to jest przyjemność tańczyć z prawdziwą gwiazdą?". Niestety Kliment nie odpowiedział. Za to Górniak dowiedziała się od Beaty Tyszkiewicz, że “to wielki los móc tańczyć z Jankiem". Z tym chyba zgodzimy się bez jednego ale. Pavlović chwaliła natomiast Edytę “Jesteś mega gwiazdą, miliony czekały na Twój występ". Tylko szkoda, że oceny jury nie były już tak rzetelne, jak w przypadku pozostałych uczestników show. Ale było, “ładnie, lekko, przyjemnie" i to wystarczyć powinno.

Czytaj także: Taniec z gwiazdami: Pechowy debiut Jachowskiego Taniec z gwiazdami 12 edycja, jest już pełny skład! Gołota upokorzony! Janachowska nie chce z nim tańczyć!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×