taniec z gwiazdami jesień 2022

Magda Mołek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Przed laty prowadziła taneczny show w TVN. Przypominamy, jak wtedy wyglądał słynny program!

Wszystko wskazuje na to, że Magda Mołek będzie jedną z gwiazd 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenterka, która od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na Youtube, już kiedyś występowała w tym programie. Magda Mołek była prowadzącą 1. edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN. Pamiętacie te czasy? Jeśli nie, to przypominamy je dla was w galerii!

01.07.2022Dancing with the stars

Przeczytaj także:

"Taniec z gwiazdami". Hubert Urbański powróci do programu? Zatańczy czy poprowadzi show? Szykuje się sensacja!

Już dawno wokół programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" nie było aż tak gorąco. Każdy kolejny dzień przynosi nazwiska kolejnych potencjalnych gwiazd, które prawdopodobnie pojawią się na parkiecie i traf chce, że najczęściej są to gwiazdy TVN, które teraz łączy się z telewizją Polsat. Na giełdzie nazwisk właśnie pojawiła się kolejna sensacyjna kandydatura - Hubert Urbański! Zatańczy czy poprowadzi show?

08.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Wiesław Nowobilski z "Nasz nowy dom" zawalczy o Kryształową Kulę! Na co dzień czuwa nad remontami w programie Katarzyny Dowbor

Wiesław Nowobilski to bardzo ważny członek ekipy "Nasz nowy dom", programu Katarzyny Dowbor. Bez niego żaden remont nie doszedłby do skutku! To właśnie Nowobilski, jako kierownik budowy, czuwa nad realizacją pomysłów ekipy architektów. Okazuje się, że widzowie będą mieli go okazję zobaczyć w nowej roli!

08.07.2022Taniec z gwiazdami

"Taniec z gwiazdami". Magda Mołek zawalczy z Krzysztofem Rutkowskim? Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna w roli prowadzących!

Choć 13. sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" wystartuje dopiero jesienią, już teraz budzi duże emocje. Produkcja "zamyka" listę uczestników, a do mediów wyciekają kolejne nazwiska. Dwa już potwierdzono - to Krzysztof Rutkowski i Michał Mikołajczak. Teraz wypłynęły kolejne - a wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacji!

29.06.2022Taniec z gwiazdami

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×