"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur i Jan Kliment obawiają się Gimpera w finale "Dancing with the stars"? Jaki mają plan?

Joanna Mazur i Jan Kliment to jedna z finałowych par "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Czy obawiają się swoich przeciwników? Jaki mają plan na finał? Sprawdź, co nam powiedzieli!

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 9" FINAŁ w piątek, 17.05.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Joanna Mazur i Jan Kliment jako pierwsi głosami widzów dostali się do finału 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Później dołączyli do nich Tomasz "Gimper" Działowy i Natalia Głębocka, którzy mimo zdecydowanie gorszych ocen od jury, wyeliminowali z programu Tamarę Gonzalez Pereę i Rafała Maseraka.

Gimper i Natalia Głębocka komentują wyniki półfinału! Nie powinni przejść dalej?Zobacz więcej

Gimper to ulubieniec internautów. Jego kanał na YouTube subskrybuje ponad 1,6 mln osób. Siłę internetu poczuli wszyscy w półfinale "Tańca z gwiazdami", bo to dzięki głosom widzów i internatów Tomasz i Natalia dostali się do finału. Nie ulega bowiem wątpliwości, że pod względem tanecznym Gimper odbiegał nieco poziomem od pozostałych półfinałowych par.

Czy Joanna i Jan obawiają się swojego konkurenta? - On pewnie zaczął trenować już wczoraj - stwierdził żartobliwie Janek tuż po półfinale. Razem z Joanną zapewnili jednak, że nie poddadzą się bez walki i - używając żargonu biegaczy - przyspieszą na ostatniej prostej. Co jeszcze nam powiedzieli? Zobacz wideo!

Ola Jordan o finale "Tańca z gwiazdami": Gimper nie jest konkurencją dla Joasi!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
 • Bella (gość)

  Serdecznie życzę Joasi wygranej.Zasługuje na to jak nikt inny.Moja kochana mama bardzo jej kibicowała,,niestety nie zobaczy już finału,jest w Niebie.A może zobaczy?Wygraj Joasiu.

  17.05.2019 19:49
 • Jeśli Joanna i Jan wygrają to będzie 3 wygrana Jana- 3 z rzędu-nigdy tak nie było (gość)

  I będzie wtedy na drugim miejscu pod względem ilości wygranych. Pierwsze miejsce zajmuje niezastąpiony Stefano Terrazzino (4 wygrane). Najwięcej wygranych w programie: Stefano (Włoch) 4 zwycięstwa, Jan (Czech) szansa na 3 zwycięstwa. Myślę, że ta edycja byłaby fajnym zwieńczeniem przygody doświadczonego Jana z tym programem.

  15.05.2019 20:18
 • MACIEK (gość)

  A gdzie jest uczciwa ocena umiejętności?

  15.05.2019 16:09
 • Ja (gość)

  Żaden plan nie pomoże, bo chociaż tańczą najlepiej Gimper ma mnóstwo poparcia w internecie i nawet gdyby stał na parkiecie i tak wygra.

  15.05.2019 08:20
 • Buka (gość)

  #muremzagimpurem

  15.05.2019 01:29
 • Dede (gość)

  GIMPER NIECH WYGRA BO TEN KLIMENT BARDZO MNIE DENERWUJE PAJAC

  14.05.2019 20:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×