"Taniec z gwiazdami". Joanna Mazur zachwyciła w 1. odcinku "Dancing with the stars"! Wygra program?

Joanna Mazur - niewidoma biegaczka, mistrzyni Europy w biegu na 1500 m, jest jedną z uczestniczek 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Już w 1. odcinku zachwyciła widzów i jurorów.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Po pierwszym odcinku 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" to Joanna Mazur i Jan Kliment wyrastają na faworytów! To im, jako jedynej parze, jeden z jurorów przyznał maksymalną możliwą do zdobycia notę.

Kto odpadł z "Dancing with the Stars"? Jak zatańczyła Justyna Żyła?Zobacz więcej

Iwona Pavlović przyznaje, że Joanna zrobiła na niej wielkie wrażenie. - Dużo wdzięku, uroku, ale i dobrego tańca - podkreśla jurorka i wskazuje, że jej ocena nie wynika z faktu, iż Joanna jest niewidoma. - Prywatnie odnajduję w niej bardzo poukładanego człowieka (...) Być może to, że nie widzi, też nauczyło ją wiele w życiu - dodaje Pavlović.

Joanna Mazur - kim jest?

Urodziła się w 1990 roku. Wzrok zaczęła tracić w wieku 7 lat. Ukończyła studia na kierunku pedagogika terapeutyczna z rehabilitacją ruchową oraz szkołę masażu. Później zaczęła uprawiać sport. Jej przewodnikiem biegowym jest Michał Sawicki, były lekkoatleta i triathlonista. Razem zdobyli złoty i srebrny medal na mistrzostwach Europy osób niepełnosprawnych we Włoszech oraz złoto, srebro i brąz w biegu na 1500 m na lekkoatletycznych mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych w Londynie w 2017 roku.

Justyna Żyła i Tomasz Barański komentują oceny jurorów! Nie było aż takż źle?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Agnieszka (gość)

    Pewnie że pięknie.Kobieta mimo że nic nie widzi pięknie tańczy coś wspaniałego w dodatku jest miła i piękna wewnętrznie podziwiam ja że mimo choroby nie załamała się i jeszcze spełnia swoje marzenia

    03.03.2019 09:33
  • gratulacje dla Joanny Mazur i Jana Klimenta (gość)

    Piękny taniec. Takie samo wow jak z Iwoną Cichosz i Stefano Terrazzino dwie edycje temu. Miło było zobaczyć Iwonę na widowni. Ciekawe jak będzie u Joanny z latino.

    02.03.2019 12:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×