"Taniec z gwiazdami". Joanna „Ruda” Lazer zatańczy w 10. edycji "Dancing with the stars"!

Joanna „Ruda” Lazer dołączyła do grona uczestników 10. edycji "Dancing with the stars"! Jak wokalistka popularnego zespołu Red Lips poradzi sobie na tanecznym parkiecie? O tym przekonamy się w jubileuszowej edycji show, która już jesienią w Polsacie!

Multimedia

Ruda z Red Lips w "Tańcu z gwiazdami"

Joanna „Ruda” Lazer to wokalistka zespołu Red Lips. Oprócz nagrania dwóch płyt, ma na swoim koncie udział w 9. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Ruda była też jedną z jurorek w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Prowadziła "Szalone fabryki polskiej muzyki" na antenie TV Puls oraz "Randkę z nieznajomym" w Cafe Polsat. Jesienią będzie mogła się sprawdzić na parkiecie "Dancing with the stars"!

Damian Kordas w 10. edycji "Tańca z gwiazdami"! Wygra jak w "Agent- Gwiazdy"?Zobacz więcej

Ruda z Red Lips dołączyła własnie do grona uczestników jubileuszowej edycji tanecznego show Polsatu. O Kryształową Kulę powalczy m.in. z Olą Kot, Barbarą Kurdej-Szatan, Rafałem Szatanem, Akopem Szostakiem, Moniką Miller i Damianem Kordasem.

Jak jej ognisty temperament sprawdzi się na parkiecie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Przekonamy się już jesienią! 10. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w Telewizji POLSAT.

Zobacz galerię

Źródło: MyMusic Group/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • dobrze, że polsat proponuje udział w tzg osobom znanym z innych pr. stacji (gość)

    Zawsze uważałam, że dobrze byłoby żeby w tzg były osoby, które były też w ttbz. Bo to są osoby z potencjałem i talentem. Tak właśnie jest z Joanną, która bardzo fajnie zaprezentowała się w ttbz. Życzę jej powodzenia w programie podobnie jak pozostałym uczestnikom. P.S. Spośród pań fajnie byłoby też zobaczyć na parkiecie Basię, koleżankę z kabaretu Adama Małczyka oraz Adę Borek z kabaretu Nowaki.

    28.07.2019 12:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×