"Taniec z gwiazdami". Julia Wieniawa na romantycznym zdjęciu z "nowym" chłopakiem! Spotyka się z gwiazdorem nowego "Kogla-mogla"?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą? Plotki na ten temat pojawiają się już od kilku miesięcy, jednak do tej pory Wieniawa dementowała, że z Rozbickim łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Nowe zdjęcia, które opublikował gwiazdor nowego "Kogla-mogla", wskazują na coś zupełnie innego...

Multimedia

JULIA WIENIAWA I NIKODEM ROZBICKI SĄ PARĄ?

Julia Wieniawa to jedna z najsłynniejszych polskich celebrytek i aktorek, która mimo młodego wieku, już nie raz dostarczała prasie plotkarskiej materiałów na wiele artykułów. Cała Polska emocjonowała się jej związkiem z Antonim Królikowskim, a następnie wszyscy patrzyli, jak buduje relację z Baronem z zespołu Afromental.

Po tych rozstaniach jednak Julia Wieniawa stała się bardziej powściągliwa i zaczęła unikać tematu swojego życia uczuciowego. Chociaż wielu sugerowało, że młoda aktorka spotyka się ze swoim kolega po fachu, Nikodemem Rozbickim, ta jednak początkowo tego nie komentowała, a później dementowała, twierdząc, że między nią a Rozbickim jest wyłącznie przyjaźń.

Julia Wieniawa już tak nie wygląda! Młoda gwiazda przeszła metamorfozęZobacz więcej

Nowe zdjęcia wskazują, że przyjaźń przerodziła się w coś romantyczniejszego! Nikodem Rozbicki pochwalił się fotkami z wypadu w góry, gdzie spacerują trzymając się za ręce!

Fani są zachwyceni wspólnymi zdjęciami Wieniawy i Rozbickiego! Pod fotkami możemy przeczytać m.in. (pisownia oryginalna):

Nikodem największe ciacho w całej Polsce 💗☺️☺️😍

Pasujecie 🤩❤️

No o to mi się podoba 😍😍😍😍😍

Pięknie Wam razem ❤️☺️

Słodziaki 😍

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jaś (gość)

  Będzie jakiś występ w nowym filmie w , bo ta pani grać nie umie tylko występuje jak to powiedział kiedyś mistrz

  22.11.2020 14:20
 • w towarzystwie jakiego faceta by jej nie zobaczono zaraz pisze się o związku (gość)

  Czy nie lepiej pod hasłem Tańca z gwiazdami pisać o czymś konkretniejszym zamiast takich wydumanych rewelacji...? Np. o rozpoczętych w piątek odcinkach specjalnych TzG. Ma ich być 6. Pierwszy był fajny choć szkoda, że bez tańców z 11 polsatowskiej edycji. Bo do tematu odcinka czyli Latino night idealnie pasuje nieziemska finałowa cha cha cha Julii i Stefano. Tam to dopiero widać prawdziwą chemię damsko-męską. Do tego odcinka pasowałoby też ich widowiskowe paso doble. Ogółem dobór tańców był fajny i ciekawy choć zaskoczył mnie brak kilku bardzo dobrych wykonań na rzecz bardziej rozrywkowych. Ubolewam np. nad tak małą ilością tańców mistrza latino Stefano Terrazzino. Brakowało w tym zestawieniu jakiejś jego rumby np. z Anetą Zając, Agnieszką Sienkiewicz lub Iwoną Cichosz. W końcu nieprzypadkowo zyskał miano króla rumby. Jest tyle lepszych tańców niż przeciętna cha cha Beaty Tadli, która otworzyła odcinek. Np. tango argentino Małgorzaty Pieńkowskiej i Stefano Terrazzino, paso Agnieszki Sienkiewicz. Następny odc. ma być imprezowy choć skoro było latino to teraz powinien być standard. W ogóle w programie powinien być kiedyś taki odc.- np. w nowym sezonie. A w odc. specjalnych czekam na odc. z freestylami. Oczywiście wszystkimi 20. (z 10 ed. skoro 11 nie jest brana pod uwagę). Super byłby odcinek poświęcony Stefano Terrazzino z racji jego jubileuszu 15 lat w Polsce. I odc. na 15 lat TzG w Polsce z jakimiś nawiązaniami do wcześniejszych edycji. Było tam tyle pięknych tańców. Choćby właśnie latino. Lubię do nich wracać. Np. paso i rumba Kingi Rusin i Stefano, tango argentino Justyny Steczkowskiej też ze Stefano, cha cha cha Agaty Kuleszy, jive Kasi Glinki i Stefa. I wiele innych. Te odcinki specjalne to fajna szansa na przypomnienie sobie starszych edycji, których niestety nie ma już na ipli. Może będzie odcinek o zwycięzcach. Albo o finalistach. I skoro jakimś dziwnym trafem nie było w 1 odcinku to może później będzie świetne tango argentino w trio czyli Olga Kalicka, Rafał Maserak, Stefano Terrazzino. Wspominano też kiedyś coś o odcinku z tańcami za max. noty. To dopiero będzie coś. :) ♥

  22.11.2020 13:27
 • art (gość)

  Aktualnie puchar przechodni otrzymuje - Rozbicki

  22.11.2020 09:59
 • Mania (gość)

  Żydówa

  21.11.2020 14:32
 • Kasia (gość)

  Ciacho jakus zart

  21.11.2020 08:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×