"Taniec z gwiazdami". Julia Wieniawa, Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak i Ania Karwan w pierwszej zapowiedzi jesiennej edycji "Dancing with the stars"!

Wraca "Taniec z gwiazdami"! We wrześniu na parkiecie ponownie zobaczymy gwiazdy 11. edycji "Dancing with the stars", a już teraz Julia Wieniawa, Sylwester Wilk, Mikołaj Jędruszczak i Ania Karwan pojawili się w pierwszej zapowiedzi jesiennej odsłony show Polsatu.

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" odcinek 1. w piątek, 4.09.2020 o godz. 17:10 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pandemia koronawirusa zmusiła władze Polsatu do podjęcia decyzji o zawieszeniu 11. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wszystkie pary zostały zapewnione o możliwości kontynuowania przygody z tańcem jesienią i teraz wiadomo już na pewno, że na parkiet powrócą niemal wszyscy.

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak jednak się rozstali? Co z ich udziałem w "Tańcu z gwiazdami"?Zobacz więcej

Z udziału w programie zrezygnował Marcin Bosak, którzy występował w parze z Wiktorią Omyłą. W programie pojawi się więc 10 par. Będą to m.in. najpopularniejsza celebrytka młodego pokolenia Julia Wieniawa oraz Stefano Terrazzino; uczestnik "Ninja Warrior Polska" Sylwester Wilk i Hania Żudziewicz, laureatka 6. edycji tanecznego show; zwycięzca "Love Island. Wyspa miłości", trener tenisa Mikołaj Jędruszczak i jego życiowa partnerka Sylwia Madeńska; piosenkarka Ania Karwan i 3-krotny zwycięzca tanecznego show Polsatu, Janek Kliment.

Tańczyć będą także: modelka Edyta Zając w towarzystwie debiutującego w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Michała Bartkiewicza; gwiazda Internetu, piosenkarka i youtuberka Sylwia Lipka i prawdziwy weteran show Polsatu, Rafał Maserak; pogodynka Polsatu i Polsat News Milena Rostkowska-Galant i zwycięzca V edycji show, Jacek Jeschke; aktor i trener Tomasz Oświeciński; Nicole Bogdanowicz, czyli serialowa Julka z "Przyjaciółek", i Kamil Kuroczko oraz zwyciężczyni jubileuszowej edycji „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami", Janja Lesar; aktor, twórca kabaretowy i rockman w jednym – Bogdan Kalus oraz Lenka Klimentowa.

W jury niezmiennie zasiądą: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzi niezawodny duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Już teraz zobaczcie zwiastun, w którym występują cztery gwiazdy nowej edycji!

Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino w namiętnym tańcu na sycylijskim dachu. Wygraną w show Polsatu mają w kieszeni?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dziwne, że zwiastun nie jest z całą 10, ale może są podzieleni na grupy i będą kolejne (gość)

    W artykule jest wzmianka, że 4.09. o 17.10 będzie pierwszy odcinek. Początkowo pomyślałam, że to zmiana godziny emisji i pierwszy po przerwie odcinek będzie popołudniu a nie wieczorem. Po chwili zorientowałam się jednak, że gdyby zmieniono porę emisji to napisano by o odcinku trzecim, bo to przecież kontynuacja programu. Najwyraźniej więc Polsat planuje od godz. 17.10 powtórkę dwóch wiosennych odcinków, a o 20.00 będzie premierowy odcinek 3.

    06.08.2020 16:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×