"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła i Tomasz Barański komentują oceny jurorów po 1. odcinku "Dancing with the stars"! Nie było aż takż źle?

Justyna Żyła i Tomasz Barański zatańczyli cha cha cha i... zebrali najgorsze oceny od jurorów w 1. odcinku 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak komentowali to, co się wydarzyło? Czy są z siebie zadowoleni?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" sezon 9. w piątki o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Pierwszy odcinek 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" przyniósł sporo emocji! Na parkiecie pojawiło się 12 nowych par, które po raz pierwszy zaprezentowały swoje taneczne umiejętności. Najgorsze noty zebrali Justyna Żyła i Tomasz Barański. Jurorzy przyznali im w sumie zaledwie 8 punktów.

Kto odpadł z "Dancing with the Stars"? Jak zatańczyła Justyna Żyła?Zobacz więcej

Justyna Żyła - była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły, blogerka kulinarna i prowadząca program "Pierzemy brudy do czysta!" - swoim pierwszym tańcem w "Dancing with the stars" nie zachwyciła jurorów. Iwona Pavlović przyznała jej najniższą możliwą notę, a Ola Jordan w ogóle nie chciała skomentować tego, co zobaczyła na parkiecie. Jak według Tomka Barańskiego poradziła sobie jego partnerka?

- Justyna i tak przekroczyła swoje granice. Wyszła na parkiet, zatańczyła od początku do końca. Ja nie wiem czy się pomyliła - wskazuje Barański. Justyna skomentowała też srogie oceny jurorów. Czy faktycznie na nie zasłużyła?

Iwona Pavlović masakruje Justynę Żyłę?! "Były momenty tragiczne"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    pani Justyna jest bardzo odwazna kobieta i na pewnpo chetnie teraz bedzie tanczyc chociaz prywatnie.Inni uczestnicy sa bardziej wysportowani i dlatego lepiej na razie im to idzie.Ja mam poczucie rytmu ale nie wiem czy zatanczylabym na zywo chociaz kocham taniec-pani justyno -glowa do gory-nalezy sie pani pochwala zarowno w zyciu rodzinnym jak i w tym udziale w Tancu

    23.03.2019 13:38
  • Megi (gość)

    Pavlowić to zwykle ścierwo, stare przebrzydle próchno. Zwykła prostaczka!

    04.03.2019 18:18
  • ołała (gość)

    Taniec z gwiazdami czy z chamami, jak możecie pisać, że to zabawa za takie pieniądze podatników taka zabawa i taka miernota, to miały być gwiazdy, a nie nieuk, on ta justyna tak tańczy jak się wysławia i mówi prostactwo za takie pieniądze podatników, a na pensje to nie ma, żedy chociaż były gwiazdy

    03.03.2019 16:21
  • Tadeusz (gość)

    Pani Pavlowicz i Pan "Ferdek"powinni natychmiast wylecieć z programu za brak kultury,chamstwo i prostactwo.

    03.03.2019 11:43
  • Gosia (gość)

    Jeżeli to ma być zabawa , to skąd w jury tyle jadu . Oczywiście ocena powinna być ,ale bez chamstwa i zgnojenia kogoś . Tutaj samo jury było gorsze od Justyny Żyły , dlatego widzowie tak dali upust niezadowoleniu w stronę jury .

    02.03.2019 22:49
  • Gość (gość)

    Wy chyba jesteście nienormalni pani Iwona dobrze zrobiła

    02.03.2019 18:44
  • Tadeusz (gość)

    Pani Pavlowicz i Pan "Ferdek"powinni natychmiast wylecieć z programu za brak kultury,chamstwo i prostactwo.

    02.03.2019 15:17
  • Tadeusz (gość)

    Pani Pavlowicz i Pan "Ferdek"powinni natychmiast wylecieć z programu za brak kultury,chamstwo i prostactwo.

    02.03.2019 15:15
  • wata (gość)

    kto w komcu uswiadomi to drewno kulinarne

    02.03.2019 15:02
  • Kobieta (gość)

    Brak klasy i empatii dla drugiego człowieka, szkoda mi kobiety.. Tam były tez jej dzieci ehh...

    02.03.2019 13:10
  • ANDRZEJ (gość)

    chamstwo i brak taktu

    02.03.2019 12:56
  • Ewa Urbanska. (gość)

    Albo to konkurs albo towarzystwo wzajemnej adoracji.Trudno taniec pani Żyły było ocenić inaczej.

    02.03.2019 12:45
  • Ewa (gość)

    Ale Pani Pavlivic w swojej wypowiedzi nie miała żadnych niepochlebnych komentarzy w stosunku do prywatnego życia Pani Żyły. Nie wiem skąd takie opinie. Merytorycznie oceniła jej taniec, który był fatalny. Jedyną osobą, która nawiązała do prywatny był Pan Grabowski. Co również uważam, że było bardzo słuszne ponieważ podkreślił słowo "była". A to Pani Justyna sama robi z siebie "gwiazdę" przez to że jest BYŁĄ żona skoczka. W trakcie programu było to podkreślane kilka razy. Uważam, że została bardzo słusznie oceniona (zarówno pod względem słów jak i liczb).

    02.03.2019 12:41
  • Ruda (gość)

    Bez względu na to, jak tańczyła Pani Żyła, jurorzy nie mieli prawa do tak chamskiej oceny, według mnie zarówno Pani Pavlovic jak i Pan Grabowski powinni wylecieć z programu ze skutkiem natychmiastowym, przepraszając wcześniej Panią Justynę za swoje zachowanie.Ten program to zabawa, a nie wyrażanie nienawistnych opinii w stosunku do uczestników.

    02.03.2019 11:32
  • ONA (gość)

    Grabowski i Pavlowić: dno, chamstwo i buractwo. Ferdynand Kiepski i nowa Kiepska w całej okazalości. Wycieczki personalne powinni sobie darować, bo autorytetami moralnymi nie są niestety, a juz szczegolnie Grabowski! Ale ich przecież ktoś zatrudnił i ktoś im płaci za ten hejt na wizji. Przecież z merytoryczną oceną tańca (skądinąd słabego) ten popis jurorów miał niewiele wspólnego.

    02.03.2019 11:10
  • Widzka (gość)

    Nie krytykujcie jury mówią co widzą. Każdy wie co potrafi. Justyna łapie wszystko bez względu na skutki . No to uslysza prawdę na życzenie. Może zacznie myśleć.

    02.03.2019 09:29
  • Gbb (gość)

    To nie chodzi o to czy tańczy czy nie. Były już takie drewna przez 22 edycje tego durnego programu. Ale jurorzy powinni zachować kulturę i tyle.

    02.03.2019 08:58
  • EWA (gość)

    No niestety to prawda.Zupelne beztalencie.Żadnego ruchu,sztywność kończyn,jak manekin.Właśnie szkoda nie natańczy.

    02.03.2019 08:53
  • Artysta (gość)

    Do Ani i Hfd! Nie rozumiem obrony Pani Żyły, bo obiektywnie patrząc była niestety bardzo kiepska. Sztywna, bardzo dużo pomyłek wynikających z tego że nie pamiętała jaki kolejny ruch ma wykonać. Jak już ktoś napisał nie każdy nadaje się do tańca. Szkoda bo w innych dziedzinach życia Pani Justyna jest dobra. Tutaj się jednak nie sprawdza.

    02.03.2019 08:49
  • Jaros (gość)

    Tragedia, Justyna pozbawiona jakiekokolwiek talentu, niech znika