"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła księżniczką w teledysku Tomasza Niecika! Zobaczcie, jak adoruje ją gwiazdor disco polo!

Justyna Żyła nie zwalnia tempa. Byłą żonę Piotra Żyły możemy oglądać nie tylko na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", ale również w teledysku Tomasza Niecika. Zobaczcie, jak gwiazdor disco polo adoruje Justynę Żyłę.

Multimedia

Justyna Żyła to była żona Piotra Żyły, blogerka kulinarna, prowadząca program "Pierzemy brudy do czysta!" oraz uczestniczka 9. edycji "Dancing with the stars". Lista jej projektów stale się wydłuża. Żyła wystąpiła właśnie w teledysku gwiazdy disco polo Tomasza Niecika do piosenki "Gdzie ci herosi?".

Kochani w dzisiejszych czasach jak uważacie. Czy są, a może brakuje prawdziwych herosów szarmanckich, którzy nie zdradzają są wierni swoim kobietom, potrafią zarobić kasę na życie, dać poczucie bezpieczeństwa swojej kobiecie. Zająć się dziećmi.Nie wiem jak większość co po nie których ale ja do takich się zaliczam i nie mam z tym problemu ,stąd ta piosenka. Życzę wam prawdziwe kochane kobiety abyście były szanowane przez waszych facetów współczesnych herosów i abyście nigdy nie płakały przez nich i były zawsze szczęśliwe. - napisał pod teledyskiem Tomasz Niecik.

Justyna Żyła i Tomasz Barański komentują oceny jurorów! Nie było aż takż źle?Zobacz więcej

Wygląda na to, że Justyna Żyła czuła się na planie klipu gwiazdor disco polo wyśmienicie. Blogerka wcieliła się w obiekt westchnień wokalisty, kobietę, którą powinno traktować się jak księżniczkę.

Tomek sprawił, że na planie czułam się jak księżniczka - zapewnia Justyna. Tomek Niecik... No, po prostu marzę o takim facecie - wyznała Justyna Żyła.

Zaiskrzyło między nimi? Zobaczcie klip do do piosenki "Gdzie ci herosi?".\

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • teresa (gość)

  Sedlex Wylewająca żółć z klawiatury hejterka /hejter uwielbia podniecac sie przede wszystkim w krzywdzeniu i ośmieszaniu innych umieszczaniu obraźliwych wpisów, i filmów oraz złośliwym przedstawianiu ludzi i wydarzeń - To osoby sfrustrowane, niezadowolone z własnego życia, chcący byc zauwazone przez innych ale też mające sporo wolnego czasu, który poświęcają właśnie na atakowanie innych użytkowników internetu .

  03.03.2019 19:21
 • Monika (gość)

  Zgadzam się w 100%

  03.03.2019 16:30
 • Sedlex (gość)

  Była żona "pewnego skoczka" (niezły tekst przed kamerami, ale niskich lotów) powinna mieć choć trochę honoru, godności we krwi i po prostu przestać. Nie robić z siebie pośmiewiska. I robić pośmiewiska ze swoich dzieci - które w szkole czy na podwórku słyszą od swoich rówieśników komentarze na temat zachowania czy wyglądu swojej mamy. W takim razie to mija się z prawdą, gdy ona mówi "wszystko dla dobra dzieci". Bzdura. Fałszywa, pazerna, mściwa kobieta. Dałaby już spokój.

  03.03.2019 10:40
 • on (gość)

  piosenka szacun panie niecik zaj. słucham 3 raz

  02.03.2019 20:51
 • Olo smolo (gość)

  Nie ogłupiajcie Tego dziecka !!!!

  02.03.2019 20:09

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×