"Taniec z Gwiazdami". Justyna Żyła, Michał Szpak i inni. Oto najgorsi uczestnicy w historii tanecznego show. Kto jeszcze się nie popisał na parkiecie?

Już niebawem zobaczymy kolejną, 13. edycję "Tańca z gwiazdami". W każdym sezonie pojawiają się celebryci, którzy zachwycają swoimi postępami, ale również tacy, których nie ogląda się z przyjemnością. Oto zestawienie najgorszych par w historii programu! Zobaczcie, kto miał dwie lewe nogi do tańca.

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" to program, który od lat przyciąga przed telewizory wielu widzów. Dzięki niemu możemy oglądać naszych ulubieńców ze świata show-biznesu na parkiecie. Każda edycja ma swoich faworytów. Niektóre gwiazdy wchodzą na parkiet i od razu odnajdują się na nim. Jednak nie wszyscy celebryci mają do tego talent. Dla niektórych poruszanie się na parkiecie jest naprawdę trudne, chociaż na początku na takie nie wyglądało.

Tak się zmieniali prowadzący "Taniec z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?Zobacz więcej

"Taniec z Gwiazdami" - oni tańczyli najgorzej

Lada chwila dowiemy się, komu z uczestników 13. edycji nie idzie najlepiej przyswajanie kroków. Chociaż najnowszy sezon tanecznego show jest jeszcze przed nami, to jest on głośnym tematem w mediach. Twórcy programu już wielokrotnie byli krytykowani przez fanów. Jednym z powodów oburzenia widzów był dobór uczestników. Ich zdaniem wielu z bohaterów ostatnich edycji nie jest prawdziwymi gwiazdami. Czy wpłynie to na poziom tańca w nowych odcinkach?

Teraz przypomnijmy sobie najgorszych tancerzy "Tańca z gwiazdami" z poprzednich edycji. Zobacz galerię zdjęć!

Tak wyglądały wszystkie partnerki Stefano Terrazzino! Pamiętacie je wszystkie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Parys (gość)

    No gdzie się wylansują jak nie w telewizji jak się nie ma czym zaimponować to skandalem nieudacznictwem

    24.08.2022 16:02
  • Basia (gość)

    A Dominika Lubaszka potrafi tańczyć? Czemu miał służyć ten artykuł?

    08.09.2021 12:46
  • Paweł (gość)

    Radek dawaj dasz rade uda się trzymam kciuki za ciebie jesteś mistrzem dawaj Radek Trzymaj się weekend da rade

    30.08.2021 20:41
  • Paweł (gość)

    Radek do boju dacz rade Trzymaj się do boju znam się dacz rade do boju

    30.08.2021 19:12
  • Paweł (gość)

    Radek on tu jest i tańczy dla nas jak śpiewa to zawodowo jak tańczy to tancerz na pakiecie Trzymaj się jesteś tańczyć w zespole to na senie rób swoje daj ciebie moc dawaj dacz radę jestem za tobą zrób tam to co potrafisz

    30.08.2021 16:34
  • Mario (gość)

    Widać że Szpak tak tańczy jak śpiewa ten wyjec 😂

    28.08.2021 18:41
  • Dan (gość)

    Co za idiotyczny, hejterski artykuł. Dno dziennikarskie. Zero wiedzy na temat, o którym ten pseudo- dziennikarzyna pisze. Czwarte miejsce nazwać porażką, to naprawdę trzeba być tępogłowym. Chodziło tylko i wyłącznie o napędzenie hejtu. Już sam początek tych wypocin mówi sam za siebie. WSTYD!

    28.08.2021 11:24
  • Grazia (gość)

    Dominika Lubaszka napisała p. artykuł ale informacje, które są tam zamieszczone nie są prawdziwe. Jaki jest cel tego artykułu? Komentarzy jest kilka. Widać brak zainteresowania tym artykułem, który mija się z prawdą. Posty dwóch osób nick Ricoman i Hanny są wulgarne i obraźliwe. Ricoman to chyba osoba, która nie jest w pełni poczytalna. Dziwię się, że wasz administrator akceptuje takie posty. Zanim coś napiszecie to zastanówcie się 5 razy bo nie warto tak się ośmieszać.

    28.08.2021 05:02
  • trochę dziwny ten ranking (gość)

    Taki połowicznie oddający realny poziom tańczących. Rzeczywiście najsłabiej tańczącą uczestniczką była Justyna Żyła zaś najsłabiej tańczącym uczestnikiem był Jarosław Kret. Oboje nie potrafili się jakoś odnaleźć na parkiecie. Mimo to należy docenić podjęcie wyzwania. Teraz mogłoby im być jeszcze trudniej. A to dlatego, że podobno w tej edycji pary po raz pierwszy nie wiedziały od początku treningów jaki taniec mają na start. Możliwe, że dowiedzieli się dopiero na tydzień przed pierwszym odcinkiem. Może po to żeby przy 1 odcinku było tak jak w każdym kolejnym czyli na 100% przygotowanie choreografii był tydzień. Bo później raczej nie. Byłaby to przesada. Takie wyrównanie konkretnego okresu przygotowawczego jest w sumie fajne.

    27.08.2021 22:49
  • Gość (gość)

    Dominika Lubaszka .Jak można pisać takie kłamstwa i napędzać hejt na Michała Szpaka ,który w.2011r zajął 4.miejsce w TzG.Dziennikarz musi być wiarygodny.Wstyd.

    27.08.2021 20:28
  • Ricoman (gość)

    Taka gwiazda jak Szpak moze jedynie zaprezentowac odbyt jak oczyszczalnia oproznia z jego organizmu smrody swiata ? On i taniec chyba w kwartecie gejowskim

    27.08.2021 19:22
  • Gabi (gość)

    Za mo najlepiej tańczyla Urbańska, zawodowa tancerka, mistrzyni w gimnastyce artystycznejm. Warszawy. Takich pań które mialy za sobą naukę tanca i występy taneczne, a potem udawały a m a t o r k i, bylo na metry bieżace w tym programie. Nic dziwnegi, ze amatorzy wypadali slabiej.

    27.08.2021 16:26
  • Gabi (gość)

    Za mo najlepiej tańczyla Urbańska, zawodowa tancerka, mistrzyni w gimnastyce artystycznejm. Warszawy. Takich pań które mialy za sobą naukę tanca i występy taneczne, a potem udawały a m a t o r k i, bylo na metry bieżace w tym programie. Nic dziwnegi, ze amatorzy wypadali slabiej.

    27.08.2021 16:26
  • telewidzka (gość)

    Według Dominiki Lubaszki, autorki tego kłamliwego artykułu Szpak tańczył najgorzej ze wszystkich edycji. Czy 4 miejsce Szpaka i Biernat na 14 par startujacych w 2011 roku to totalna katastrofa??? Właściwie nie dziwi mnie hejt na Szpaka w Tele Magazynie skoro jesteście tubą TVP, ale to wstyd żeby pisać aż takie androny. Czy myślicie, że ciemny lud wszystko kupi, bo żyje na innej planecie?

    27.08.2021 15:16
  • Zniesmaczona (gość)

    A kto pisał ten artykuł że Justyna Żyła tańczył najgorzej to jest sam beztalęciem

    27.08.2021 14:58
  • Zniesmaczona (gość)

    A kto pisał ten artykuł że Justyna Żyła tańczył najgorzej to jest sam beztalęciem

    27.08.2021 14:56
  • pismaczko! (gość)

    dominika lubaszka, na kogo zlecenie ten kłamliwy artykuł, ile za niego wzięłaś, Michał Szpak był czwarty w finale więc jezeli dla ciebie to najgorszy wynik to piszesz bo jestes tumanką która nie potrafi sprawdzić faktów lub piszesz na zamówienie kłamliwe artykuły

    27.08.2021 12:04
  • Grazia (gość)

    Jak można napisać taki artykuł, który mija się z prawdą. Michał Szpak i Paulina Biernat zajęli IV miejsce w tej edycji w której występowali. W jakim celu podajecie fałszywe informacje. Trzeba dokładnie sprawdzić zanim napisze się artykuł. Przykre to jest, że Taniec z Gwiazdami tak się ośmiesza. Sprostujcie to. Żenada.

    27.08.2021 10:24
  • Hanna (gość)

    Szpak to stara cio ta!!!!nic nie POtrafi to chce zabłysnąć wyglądem cześć rowerowa!!!! rzygać się chce na jego widok

    27.08.2021 10:10
  • Grubaska (gość)

    Ci pierwsi odpadli szybko, niemieli szansy pokazać więcej, na początku jest trema, dlatego trudno ich ocenić

    27.08.2021 09:11
NowszeStarsze