"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła publikuje zdjęcie z nowym "ukochanym", który jest partnerem Miss Polonii 2019!

Justyna Żyła opublikowała zdjęcie z przystojnym mężczyzną sugerując, że jest to jej nowy ukochany. Internauci szybko to zweryfikowali i okazało się, że jest to obecny partner Miss Polonii 2019, Magdaleny Kasiborskiej.

Multimedia

Nowy partner Justyny Żyły?

Justyna Żyła zasłynęła w mediach podczas rozwodu ze skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą. Para bez skrupułów prała brudy na łamach prasy, a to dało kobiecie na tyle dużą rozpoznawalność, że nawet zaproszono ją do udziału w "Tańcu z gwiazdami".

Justyna Żyła znów w konflikcie z byłym mężem. "Każdy mój krok i Piotrka szkodzi dzieciom"Zobacz więcej

Justyna Żyła chętnie o sobie regularnie przypomina, a najlepiej jej to wychodzi, kiedy dogryza byłemu mężowi. Piotr niedawno opublikował romantyczne zdjęcie z nową partnerką, a dokładnie jej stopami. Była żona skoczka nie mogła zostać w tyle i na swoim profilu na Instagramie pokazała przystojnego młodego mężczyznę sugerując, że jest to jej nowy ukochany. Justyna podpisała post cytatem z utworu Sarsy:

jestem bez żadnych szans kiedy jesteś obok mnie❤️ „

Żyła oznaczyła także tego "tajemniczego" przystojniaka, a to szybko zweryfikowało prawdę. Internauci natychmiast zauważyli, że Filip ma na swoim profilu oznaczoną Miss Polonię 2019 Magdalenę Kasiborską jako swoją partnerkę. W komentarzach wylała się fala krytyki.

Ktoś tu strasznie lubi być na językach innych ludzi 🙈 żeby pisali, mówili, zeby były plotki..eehh

Trochę dziecinada... Nie można się pogodzić, ze były mąż układa sobie zycie...

Co to za ściema?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • co za upór pisania o niej w zakładce TzG (gość)

    Pod tym hasłem powinno być tylko o samym programie. Np. o tym dlaczego na ipli tylko pierwsza polsatowska edycja jest dostępna bez reklam, a pozostałe już nie.

    07.08.2020 11:02
  • Talek (gość)

    nawiedzona

    07.08.2020 06:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×