"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła tłumaczy się ze zdjęcia z "ukochanym". To rzeczywiście jej nowa miłość?

Justyna Żyła skomentowała zamieszanie związane z jej zdjęciem z tajemniczym mężczyzną. Czy była żona skoczka narciarskiego, Piotra Żyły ma nowego partnera? Sprawdźcie, co powiedziała Justyna Żyła.

Multimedia

Wygląda na to, że Justyna Żyła wprowadziła internautów w błąd. Po tym, jak media zainteresowały się jej zdjęciem z tajemniczym mężczyzną w sieci zawrzało. Szybko jednak okazało się, że Filip Kasela to partner Miss Polonii 2019 Magdaleny Kasiborskiej, a Justyna Żyła zaczęła się tłumaczyć.

Justyna Żyła publikuje zdjęcie z nowym "ukochanym", który jest partnerem Miss Polonii 2019!Zobacz więcej

Celebrytka w rozmowie z Wirtualną Polską skomentowała zamieszanie wokół swojej osoby. Żyła zaapelowała do internautów o trochę więcej powagi i zaprzeczyła, że jest w związku.

Zdjęcie z osobą obok i fragment piosenki nie oznaczają związku. Gdybym miała być w związku z każdą osobą, z którą robię zdjęcie, z każdą osobą z grona moich znajomych i przyjaciół, z każdą osobą, która jest gościem w moim własnym domu, byłabym w ciągłej i coraz to nowej relacji. Trochę więcej powagi. Z pewnością przyjdzie czas na związek, ale wtedy napiszę jasno: "To moja miłość". Na ten moment proszę się uśmiechnąć - napisała w oświadczeniu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ? (gość)

    Zamiast pisać o Justynie napisano by wreszcie kiedy będzie ten obiecywany odcinek specjalny TzG.

    10.08.2020 13:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×