"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła zatańczy w 9. sezonie "Dancing with the Stars"! Wytańczy sobie drogę do finału? [ZDJĘCIA]

Można było się tego spodziewać. Grono uczestników 9. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" właśnie powiększyło się o kolejną uczestniczkę. Swoich sił na parkiecie spróbuje Justyna Żyła! Wytańczy sobie drogę do finału?

Multimedia

JUSTYNA ŻYŁA W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"!

Justyna Żyła jako trzecia oficjalnie potwierdzona uczestniczka dołączyła do palety gwiazd, które będą zachwycać podczas tanecznego show. O trofeum i splendor będzie rywalizować m.in. z Qczajem i Jakubem Kucnerem.

Justyna Żyła hucznie wkroczyła na salony show-biznesu. Po rozstaniu z mężem - skoczkiem narciarskim Piotrem Żyłą, dostała wiatru w żagle. Wystąpiła w sesji fotograficznej dla magazynu „Playboy”, prowadzi program telewizyjny oraz jest wziętą blogerką. W „Tańcu z Gwiazdami” mocno będą za nią trzymać kciuki przede wszystkim ukochane dzieci: syn oraz córka.

Pierwsza Beata z "Klanu" wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak ambitna góralka poradzi sobie podczas występów na żywo? Czy da sobie radę z tremą i ciężkimi treningami? Zaangażowania nie można jej odmówić. Z pewnością podejmie walkę w rywalizacji o Kryształową Kulę, tym bardziej, że sama deklarowała, że lubi tańczyć.

Kto będzie tanecznym partnerem Justyny Żyły? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • McManaman (gość)

    Nie no faktycznie gwiazda , że ho ho :)) dla mnie gwiazda to osoba , która mawięcej do zaoferowania niż żona kogoś .... Piotrek to już gwiazda jakaś bo jest znany w świecie sportu , ale jego żona , ehh ??

    31.01.2019 10:37
  • od niedawna jest prezenterką telewizyjną tylko czy (gość)

    prowadzenie audycji w niszowej stacji to aby nie za mało na status gwiazdy w Tańcu z gwiazdami... Ostatnio jest o niej głośno, to fakt i może jest to ruch producentów programu mający na celu rozbudzenie zainteresowania nową edycją tanecznego widowiska. Z drugiej jednak strony czy nie lepiej szukać do programu osób z nazwijmy to " dłuższym stażem medialnym". Budowanie swojej popularności na opowiadaniu o życiu prywatnym to trochę mało i w pewnym momencie może nie wystarczyć. Być może okaże się, że Pani Justyna ma predyspozycje do tańca jednak najistotniejsze jest aby nie prześlizgiwała się przez program tylko na swojej historii. Ciekawe też kogo dostanie za partnera. Najbardziej znani i utytułowani tancerze powinni dostać najbardziej znane i cenione gwiazdy. Gdyby dostała za partnera Jana Klimenta byłoby to w pewnym sensie powtórzenie schematu z poprzedniej edycji. Jan partnerował wtedy dziennikarce (jednej z bardziej znanych osób w tamtej stawce) Beacie Tadli. Wówczas wygrali mimo, iż nie była najlepsza. Tańczyła nieźle,ale tu liczy się też sympatia widzów i ona ją miała. Nie bez znaczenia wydaje się też być to w jakiej sytuacji życiowej była wtedy Beata. Chwilami można było odnieść wrażenie, że jakoś to wykorzystuje. Druga taka sytuacja z rzędu byłaby już odrobinę niesmaczna. A i też ewentualne trzecie zwycięstwo Klimenta z rzędu mogłoby nawet nosić znamiona przyznanego na siłę. Tak na marginesie- najmilej ogląda się tych tancerzy, którzy dają widzom za sobą zatęsknić. Może więc nie byłoby źle gdyby Jan Kliment zrobił sobie przerwę od tego programu i nie wystąpił w wiosennej edycji. Jest w tym show bowiem nieprzerwanie od 10 edycji w TVN.

    09.01.2019 16:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×