"Taniec z gwiazdami". Justyna Żyła znów w konflikcie z byłym mężem. "Każdy mój krok i Piotrka szkodzi dzieciom"

Ponownie rozognił się konflikt pomiędzy Justyną Żyłą a jej byłem mężem Piotrem. Skoczek narciarski w ostrych słowach zaatakował matkę swoich dzieci i nie musiał długo czekać na odpowiedź. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Piotr Żyła to obok Kamila Stocha i Dawida Kubackiego jeden z najbardziej popularnych polskich skoczków narciarskim. W ostatnich latach opinia publiczna częściej słyszy jednak o jego konflikcie z żoną niż o sportowych sukcesach.

Piotr Zelt podjął kroki prawne przeciwko TVP. "Trzeba piętnować ohydną, nachalną propagandę"Zobacz więcej

Burza wokół jego relacji z Justyną Żyłą wybuchła na nowo, gdy skoczek w ostrych słowach wypowiedział się o niej w mediach społecznościowych. - Hmmm, tak sobie myślę jakim trzeba być człowiekiem żeby tak bardzo nienawidzić drugiego? - pisał sportowiec, który oskarżył swoją o byłą żonę o to, że utrudnia mu kontakty z dziećmi, a kiedyś posunęła się nawet do wybicia szyby w jego aucie.

Na odzew Justyny Żyły nie trzeba było długo czekać. Celebrytka wydała oświadczenie w pojednawczym tonie, zaznaczając że jej konflikt z byłym mężem, który często przenosi się do internetu, najbardziej szkodzi ich dzieciom. - Wiem jedno, każdy mój krok i Piotrka - szkodzi dzieciom - pisała na Instagramie, gdzie opowiedziała także o swoich trudnych doświadczeniach z ostatnich kilku lat.

Internauci są już mocno zmęczeniu przeciągającym się konfliktem medialnym, a ich opinie są podzielone. - Panie Piotrze, jesteś mistrzem w sporcie, to bądź też w życiu. Nie poddawaj się, nie patrz na innych. Rób swoje. Żyj swoim życiem, kochaj dzieci i bądź sobą czyli wspaniałym człowiekiem - napisała jedna z fanek skoczka. - Pani Justyno, nie zrozumie ten, kto tego nie przeżył. Dużo siły. Jest Pani piękną, dodatkowo mądrą kobietą, a to że czasem Pani nerwy puszczą... ludzka rzecz, nikt nie jest że skały. Podziwiam, że i tak daje Pani sobie tak świetnie radę - odpowiedziała inna internautka.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • nie ma co... prawdziwy tzw. sezon ogórkowy (gość)

    skoro na portalu dotyczącym telewizji poświęca się osobny artykuł takiemu tematowi. I to jeszcze pod zakładką dobrego programu jakim był i mimo wszystko nadal jest Taniec z Gwiazdami. A zamiast tego można by przecież wreszcie napisać kiedy zostaną wyemitowane zapowiadane odcinki specjalne TzG. Tymczasem przez takie nic nie wnoszące newsy świadomie bądź nie portale nakręcają spirale plotek, negatywnych komentarzy i bardziej lub mniej trafnych wniosków. A nawet zarzutów wobec komentujących, gdy jakiś komentarz zostanie mylnie zinterpretowany bądź doczeka się nadinterpretacji.

    18.07.2020 19:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×