"Taniec z gwiazdami". Karolina Gilon i Sara Boruc w 11. edycji "Dancing with the stars"? Są kolejne przecieki

Trwają przygotowania do 11. edycji "Tańca z gwiazdami" i w związku z tym pojawiają się przecieki i typowanie uczestników show. Karolina Gilon i Sara Boruc to kolejne osoby, które zobaczymy na parkiecie "Dancing with the stars".

Multimedia

Karolina Gilon i Sara Boruc w "Tańcu z gwiazdami"

Trwa kompletowanie uczestników 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Póki co Polsat ogłosił tylko udział Ani Karwan, jednak w mediach co i rusz pojawiają się nowe przecieki i typowania uczestników "Tańca z gwiazdami".

Jak poinformował Pudelek, na parkiecie tanecznego show mamy zobaczyć Karolinę Gilon, która jesienią przeszła do Polsatu, gdzie prowadziła pierwszą polską edycję "Love Island. Wyspa miłości". Według serwisu kolejną uczestniczką ma być Sara Boruc - żona Artura Boruca. Warto dodać, że polska WAG dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami" w 2015 roku, ale odrzuciła ją twierdząc, że czułaby się nieswojo tańcząc z innym mężczyzną niż jej mąż.

Julia Wieniawa i Blanka Lipińska w 11. edycji? Ma być też aktor z "M jak miłość"!Zobacz więcej

Na tym jednak nie koniec. Pudelek typuje także gwiazdę disco polo. Ronnie Ferrari, czyli Huber Kaceprski jest bardzo prawdopodobny typem, ponieważ Polsat chętnie angażuje go w swoje wydarzenia.

Przypomnijmy, że innymi nazwiskami, które pojawiają się w mediach to Julia Wieniawa, Blanka Lipińska i Tomasz Oświeciński.

Czy te doniesienia się potwierdzą?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Duśka (gość)

    Jakoś żadnej z tych informacji poza udziałem Ani Karwan nie potwierdza anglojęzyczna wikipedia. A jest to dość wiarygodne źródło. Pojawiły się też wzmianki o tym, że jako partner dla Julii Wieniawy rozważany jest Stefano Terrazzino. Oczywiście gdyby Stefano wrócił byłoby fantastycznie. Bo bez niego ten program nie ma tej jakiejś wyjątkowej iskry. Ale czy akurat w parze z Julią. Co prawda jest znana i z tego co gdzieś tam zauważyłam ma chyba potencjał do tańca. Ale z drugiej strony ma też mniej więcej tylu sympatyków co przeciwników. A ostatnie czego bym chciała to żeby Stefano wcześnie odpadł. Z drugiej strony jej odbiór powoli się zmienia. Osobiście doceniam jej rolę w serialu Zawsze warto. Może więc zaszliby w programie daleko. Życzyłabym im przynajmniej ścisłej 5. Choć oczywiście najlepiej wygranej. Taki prezent dla Stefano na 15 lat w Polsce. Mówi się o tym, że Julia może namieszać w TzG. Stefano kilka dni temu wspomniał o tym, że namiesza coś w tv. Użył tego samego słowa więc może coś jest na rzeczy. Tak czy inaczej produkcja doszła do takiego momentu, że musi bardziej niż o odpowiednią uczestniczkę zabiegać o tancerza. To dowód na to jak mocną pozycję w show biznesie ma Stefano. Pierwsza liga ot co. :)

    09.01.2020 21:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×