"Taniec z gwiazdami". Katarzyna Dziurska jest profesjonalną tancerką? Uczestniczka "Dancing with the stars" komentuje

Katarzyna Dziurska to jedna z uczestniczek 8. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Jej udział w "Dancing with the stars" wzbudził w sieci sporo kontrowersji - wszystko ze względu na jej taneczną przeszłość. Czy Katarzyna Dziurska uważa się za profesjonalną tancerką?

Multimedia

Katarzyna Dziurska wystąpi w 8. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". To trenerka personalna, instruktora fitness i Mistrzyni Świata Fitness Figure Classic. Dziurska zatańczy w parze z Tomaszem Barańskim, który jak dotąd zwyciężył w "Tańcu z gwiazdami" tylko z Eweliną Lisowską. Nie ma jednak wątpliwości, że z Kasią ma szansę na powtórkę tego triumfu. Zwłaszcza, że trenerka w przeszłości zajmowała się tańcem.

Stefano Terrazzino jurorem "Tańca z gwiazdami"? Tancerz komentuje! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kiedy Polsat ogłosił, że jedną z uczestniczek tanecznego show będzie była tancerka, w sieci zaważało. Według części Internautów Katarzyna Dziurska nie powinna rywalizować w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami", bo ma już doświadczenie taneczne. Jak trenerka odpowiada na ten zarzut?

[...] Jak widać ludzie wrzucają tancerzy do jednego worka. To nie jest tak, że jestem profesjonalną tancerką i rozniosę w pył całą konkurencję. Style taneczne są przecież bardzo różne. Owszem tańczyłam kiedyś soul, dance, hip hop - taniec towarzyski będzie dla mnie jednak totalną nowością, bo nigdy nie miałam z nim styczności. Moja przygoda z występami skończyła się już wiele lat temu, a ja skupiłam się w stu procentach na karierze fitness i startach w zawodach sylwetkowych. Owszem mogę mieć lepsze poczucie rytmu niż niektórzy ludzie, ale to tyle jeśli chodzi o ułatwienia. Mam nadzieję, że widzowie zauważą, że udział w programie nie przychodzi mi z lekkością i że stresuję się tak samo jak pozostali uczestnicy przyznała w rozmowie z Joanną Grochal z Polsatu.

W galerii możecie zobaczyć zdjęcia Kasi Dziurskiej. Ma szansę na wygraną w 8. edycji "Tańca z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • xD (gość)

    moim zdaniem wygra

    13.03.2018 10:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×