"Taniec z gwiazdami". Kayah i Julia Wieniawa dały wyraz solidarności z kobietami podczas finału "Dancing with the stars"

Podczas finału 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" wystąpiła m.in. Kayah, która na swojej sukience miała znak solidarności wobec protestujących w tym samym czasie kobiet. Do sprawy odniosła się także walcząca o Kryształową Kulę Julia Wieniawa.

Multimedia

Kayah i Julia Wieniawa z protestującymi kobietami

Finał 11. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 11" otworzył występ Kayah i Viki Gabor, które zaśpiewały piosenkę "Ramię w ramię". Uwagę przykuła sukienka Kayah, która zawierała czerwoną błyskawicę, będącą ostatnimi czasy symbolem kobiet, strajkujących przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji z powodu nieodwracalnych wad płodu.

Zaskakujący finał programu! Wygrała Julia Wieniawa czy Edyta Zając?Zobacz więcej

W czasie, kiedy Kayah i Viki Gabor śpiewały w studio "Tańca z gwiazdami", w wielu miastach Polski odbywały się strajki. Kayah postanowiła wyrazić swoje poparcie wobec strajkujących nie tylko poprzez strój. W pewnym momencie zmieniła też tekst piosenki i zamiast słowa "tańczyć" użyła "walczyć", a zatem zaśpiewała: "Bo żadna dama nie będzie walczyć sama, gdy sióstr tyle ma, gdy jest pośród nas, więc moja miła walcz!".

Również walcząca o Kryształową Kulę Julia Wieniawa nawiązała do wydarzeń rozgrywających się na ulicach polskich miast. W ostatniej części programu pokazywała swoją rękę, na której namalowana była czerwona błyskawica. Po ogłoszeniu werdyktu podkreśliła też, jak ważny jest dla niej temat zakazu aborcji w Polsce. "Ten program jest wspaniały, ale w obliczu tego, co się dzieje, ta walka o Kryształową Kulę nie miała takiego ogromnego znaczenia jak to, że walczymy teraz właśnie, kobiety, i protestujemy. Chciałabym, żebyście wiedziały, że jestem z wami całym sercem" - powiedziała Wieniawa na końcu programu.

Julia Wieniawa zachwyciła swoimi tańcami w finale! Fani są zawiedzeni werdyktem! Powinna wygrać?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Gg (gość)

  Myśli że gwiazda i ktoś weźmie ta pania pod uwage Stop mordowaniu dzieci STOP bluznierstwą Bronią zwierząt a ludzi morduja !!!

  25.10.2020 19:57
 • Aga (gość)

  Wstyd panie celebryty popierać morderstwo!!! Zwierzęta bronią swoich dzieci ...a ludzkie, obecne i przyszłe mamusie i tatusiowie agresywnie walczą o prawo do ich zabijania ...!!!. Świat opanowuje totalna głupota, demoralizacja, zanika współczucie, szacunek do drugiego człowieka i jego życia, etc. Udział w tej demoralizacji obok wielu g...polityków macie również wy, tzw. celebryci i niektóre aktorzyny! Swoimi egoistycznymi zachowaniami, nieodpowiedzialnymi słowami zachęcacie zdemoralizowanych zadymiarzy do wychodzenia na ulicę ( zwłaszcza w dobie pandemii) ! i wszczynania rozrób, ataków na kościół katolicki i ludzi broniących każdego życia ...Jest to nieodpowiedzialne i karygodne !!! Ja bojkotuję koncerty, płyty, sztuki teatralne i filmiki z takimi jak wy ... !!!

  25.10.2020 16:18
 • k (gość)

  Fanki zabijania własnych dzieci niech sobie jadą za granicę i niech tam zostaną. W Polsce szanuje się KAŻDE życie.

  25.10.2020 12:46
 • Dziunia (gość)

  Wieniawy nie lubią ludzie znajacy się na Artyzmie. Samozwańcza "artystka" bez szkół nie ma racji bytu. Ciało może się znudzić.

  24.10.2020 14:16
 • jek (gość)

  nastepna morderczyni niewinnych dzieci ---zgroza gorsze niz zwierzeta

  24.10.2020 12:37
 • PT IWONKA 23 ALOHA DWID KWIATKOWSKI POLSAT (gość)

  SO IWONKA 23 24 LOSA DWID KWIATKOWSKI POLSAT sport extra jest wyświetlana lista nieruchomości w Skoczowie na to że się nie chce żebyś miała siłę na to, ale nie ma problemu :-) pozdrawiam serdecznie zapraszamy! nie ma sensu żebyś mi się że się nie chce żebyś była zadowolona z Warszawy do domu

  24.10.2020 12:34
 • PT IWONKA 23 ALOHA DWID KWIATKOWSKI POLSAT (gość)

  SO IWONKA 23 24 LOSA DWID KWIATKOWSKI POLSAT sport extra jest wyświetlana lista nieruchomości w Skoczowie na to że się nie chce żebyś miała siłę na to, ale nie ma problemu :-) pozdrawiam serdecznie zapraszamy! nie ma sensu żebyś mi się że się nie chce żebyś była zadowolona z Warszawy do domu

  24.10.2020 12:34
 • Claudia (gość)

  Michał Malitowski też zwrócił na to uwagę. Nie da się oderwać programu, który jest na żywo od rzeczywistości. A tak już w odniesieniu do samego finałowego odcinka to myślałam, że będzie bez gości muzycznych. Ale widocznie tymi występami chciano zachować choć namiastkę finałowej atmosfery.

  24.10.2020 12:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×