„Taniec z gwiazdami”. Kim jest Natalia Janoszek? Bollywood, Polsat i polscy widzowie ją pokochali! Ma szansę być nową gwiazdą „Twoja twarz brzmi znajomo”

Natalia Janoszek to aktorka, którą pokochało i Bollywood, i polscy widzowie. Wygląda na to, że pokochał ją również Polsat - jej nazwisko pojawilo się w dyskusji poświęconej dynamicznym i niespodziewanym zmianom w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Co wiemy o piękności, która podbiła Bollywood?

Multimedia

Natalia Janoszek wyznaje: nigdy nie byłam w związku. Co wiemy o pięknej aktorce?

Natalia Janoszek to polska aktorka, a także producentka filmowa, piosenkarka oraz reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Na jej koncie nie brak sukcesów - jest laureatką dwóch nagród JIFFA (2018, 2019) dla najlepszej aktorki międzynarodowej oraz pierwszą polską aktorką, która została nagrodzona indyjską nagrodą filmową.

Janoszek wraz z Rafałem Maserakiem walczyła o Kryształową Kulę w 13. edycji programu „Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars”. Choć nie wygrała, wygląda na to, że do listy osiągnięć zawodowych będzie mogła dopisać kolejne; media donoszą, że to ona ma być nową gwiazdą programu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Okazuje się, że za sukcesami w życiu zawodowym nie idą w parze sukcesy w życiu prywatnym.

Katarzyna Bujakiewicz ma już 50 lat i wciąż zachwyca. Zobacz wyjątkowe zdjęcia!Zobacz więcej

Natalia Janoszek: nigdy nie byłam w związku

W rozmowie z Pudelkiem, co cytuje Jastrząbpost, Natalia Janoszek wyznała: nigdy nie byłam w związku. - Temat romantyzmu, bliskości, namiętności, miłości jest mi obcy - przyznała w rozmowie z dziennikarzem.

Nikt tak naprawdę nie chciał mnie nigdy w życiu poznać. Trochę byłam jak trofeum. Każdy chciał zdobyć trofeum, ale niekoniecznie mnie poznać - powiedziała, cytuje jej słowa serwis.

W rozmowie aktorka przyznała, że obecnie najlepiej znającymi ją mężczyznami jest jej ojciec i partnerujący jej w programie Rafał Maserak. Przyznała, że zdarza jej się zastanawiać, „co jest z nią nie tak” oraz że z dwojga złego, woli być sama niż „byle kimś”. Dotychczasowe rozczarowania sprawiły, że zdecydowała się skupić na karierze.

Danuta Martyniuk na zaproszenie Joanny Kurskiej przejmie stery w kuchni "PnŚ"!Zobacz więcej

Natalia Janoszek - co o niej wiemy

Natalia Janoszek urodziła 15 czerwca 1990 w Bielsku-Białej - w wieku zaledwie trzech lat związana była z Zespołem Pieśni i Tańca „Bielsko”, z którym to przez lata reprezentowała Polskę podczas międzynarodowych festiwali. Janoszek jest również absolwentką Lee Strasberg Theatre and Film Institute oraz Magister International Business Program na wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

W wieku 16 lat wystartowała w regionalnym konkursie Miss Polski Nastolatek, zdobywając tytuł Miss Talent oraz nagrodę publiczności. Od tamtego czasu reprezentowała ojczyznę w 40 międzynarodowych konkursach piękności! Podczas Supermodel International 2012 roku w Bangkoku została dostrzeżona i w tym samym roku zadebiutowała w Bollywood główną rolą w filmie „Dreamz”. Trzy lata później, w 2015 r. zagrała w amerykańskim dokumencie „The Green Fairy”. Ogólnoświatową rozpoznawalność zyskała w 2019 roku, podczas ceremonii otwarcia 72. Festiwalu Filmowego w Cannes. W tym samym roku znalazła się również na okładce kwietniowego wydania magazynu „Cosmopolitan”, a premierę kinową miał film „Chicken Curry Law”, w którym zagrała główną rolę. W 2021 r. Janoszek jako pierwsza Polka znalazła się na okładce francuskiego magazynu modowego „L'Officiel Arabia”.

Natalia Janoszek. W piękności znad Wisły zakochało się Bollywood!

Zobacz galerię

Zasłynęła w programie dramatyczną metamorfozą. Kolejne są nie mniej spektakularne!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Prawda (gość)

  Natalia zagrała w paru filmach klasy C w Bollywood, a robią z niej aktorkę Hollywood. Sprawdźcie IMDB czy Filmweb. Filmy z budżetem gorszym niż Klan ... Zagrała 15 sekund w 365 dni które nominowani do złotych malin (najgorszy film na świecie)

  30.01.2023 20:03
 • Albert Kujawa (gość)

  Ok Dziękujemy

  10.01.2023 19:08
 • Natalia ma w sobie coś takiego, że wzbudza sympatię, taką naturalność i normalność (gość)

  W 6 odc. tzg każda para poza indywidualnym tańcem zatańczy też w pojedynku. A do tego jeszcze wszyscy razem wykonają taniec na otwarcie. Fajnie, bo im więcej tańca w tym pr. tym lepiej. Natomiast jeszcze lepiej byłoby gdyby te nańce otwarcia robili tylko profesjonalni tancerze, ci pracujący przy programie albo jeszcze lepiej co odcinek jacyś goście taneczni. Prezentujący różne style i techniki taneczne. To byłoby coś mega fajnego.

  03.10.2022 14:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×