"Taniec z gwiazdami". Kim Kardashian i Joanna Krupa, czyli największe gwiazdy w "Dancing with the stars" na świecie!

W amerykańskiej i brytyjskiej edycji programu "Dancing with the stars" przewinęło się mnóstwo gwiazd światowego formatu! Sprawdź naszą galerię i poznaj ich losy w programie!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" gości na ekranach polskich telewizorów już od 2005 roku, od tego czasu zrealizowano aż 21 serii show. Początkowo, w latach 2005-11, "Taniec z gwiazdami" można było oglądać w telewizji TVN, a od 2014 roku "Dancing with the stars" można oglądać w Polsacie. Format ten nie jest oczywiście polskim pomysłem, lecz realizowany jest na całym świecie, a dokładnie w 50 krajach.

Pary nowej edycji "Tańca z gwiazdami" - sprawdź, kto z kim tańczy!Zobacz więcej

Pierwowzorem dla "Dancing with the stars" był zrealizowany w 2004 roku przez BBC program "Strictly Come Dancing". Najsłynniejszą realizacją formatu jest jednak jego amerykańska edycja, ponieważ to właśnie tam można oglądać gwiazdy na całym świecie. Mimo że w programie bardzo często pojawiają się celebryci, którzy dopiero próbują się wybić, to w przeciągu wielu lat w programie można było oglądać wiele ikon popkultury.

W "Dancing with the stars" występują m. in. gwiazdy muzyki, kina i sportu. Sprawdźcie naszą galerię, aby zobaczyć jakie gwiazdy miały przyjemność wystąpić w programach "Dancing with the stars" i "Strictly Come Dancing"!

Agnieszka Radwańska nie weźmie pieniędzy za "Taniec z gwiazdami"!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Uczestnicy i tancerki 9. edycji "Dancing with the stars" w pierwszym spocie Polsatu:

Źródło: Press Focus/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • ranking brytyjsko-amerykański-bo tam najłatwiej o międzynarodowy rozgłos (gość)

    A tymczasem w naszej wersji show, która wystartowała też jako jedna z pierwszych wystąpiła np. Miss Świata 1989 Aneta Kręglicka. Co do Miss Świata to była też Miss Świata Głuchych Iwona Cichosz. Teraz o osoby z taką renomą coraz trudniej, albo też producenci zaniżają poprzeczkę... P.S. Cudnie byłoby móc zobaczyć Iwonę Cichosz ponownie na parkiecie TzG. Jej występ gościnny znów u boku Stefano Terrazzino byłby wspaniałym dopełnieniem jednego z odcinków. I świetną promocją ich wspólnego spektaklu teatralnego (może to inna forma zapowiadanego kiedyś przedstawienia Powiedz Si).

    10.02.2019 21:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×