"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz oburzony sugestiami Michała Figurskiego! Korzystał z chirurgii plastycznej?

Krzysztof Ibisz był gościem jednego z wydań programu Michała Figurskiego w Radio Zet. Dziennikarz oburzył się, że prowadzący zarzuca mu korzystanie z chirurgii plastycznej. Co powiedział na temat swojego wyglądu? Co poprawiał?

Multimedia

Od kilku lat nie cichną komentarze na temat wyglądu Krzysztofa Ibisza. Mówi się, że prezenter wygląda lepiej niż kilkanaście lat temu, w sieci nie brakuje memów wskazujących na to, że Ibisz jest coraz młodszy, a on sam ma spory dystans do siebie i często także żartuje także na ten temat.

Król telewizyjnej rozrywki, ale i nie tylko! Jakie programy prowadził? [GALERIA]Zobacz więcej

W jednym z wydań programu "NieZły pacjent" prowadzonego przez Michała Figurskiego gościem byli Krzysztof Ibisz i prof. Bartłomiej Noszczyk zajmujący się chirurgią plastyczną. Obecność profesora nieco wzburzyła Ibisza. - Użyłeś pewnego podstępu zapraszając mnie tutaj - zwrócił się do prowadzącego już na samym początku audycji. - Zapraszając mnie sms-owo nie powiedziałeś mi o czym będziemy rozmawiać i nie powiedziałeś, że pan doktor - chirurg plastyk - będzie gościem. Moje pytanie jest takie - dlaczego mnie zaprosiłeś do tego odcinka? - dokończył, po czym stwierdził, że gdyby wiedział, o czym konkretnie będzie rozmowa to by nie przyszedł.

Figurski zaczął tłumaczyć, że obecność Ibisza jest ważna z tego względu, że ma 54 lata, wygląda świetnie i nic mu nie dolega. Zapytał też wprost, jakich zabiegów dokonywał, a Ibisz podkreślił, że ma tylko licówki na zębach. Później dał się obejrzeć obecnemu w studio profesorowi, który stwierdził, że prezenter nie wygląda, jakby korzystał z chirurgii plastycznej. - Dobry fryzjer, dobry stomatolog i koniec - stwierdził lekarz.

TVP chce reaktywować program! Kto zastąpi Krzysztofa Ibisza?Zobacz więcej

Krzysztof Ibisz wyraził swoje oburzenie tym, że wmawia się ludziom, iż człowiek po pięćdziesiątce nie może dobrze wyglądać. Podkreślił, że według niego najważniejsze w utrzymaniu formy są: sport, odżywianie i regeneracja. - Prowadzę programy, oglądane przez milionową publiczność i po prostu nie chciałbym sprawiać swoim wyglądem przykrości widzom - stwierdził. Potem atmosfera nico się rozluźniła i panowie porozmawiali o tym, jak dojść do formy, o której wszyscy marzą. - Pamiętam jak prowadziłem program "Bar" w Polsacie i miałem lat, powiedzmy, czterdzieści kilka, i wyglądałem naprawdę źle - i brzuch, i twarz i źle się ze sobą czułem. To był taki moment zapuszczenia się, nie trenowałem. Miałem wysoki cholesterol, który naprawiłem tylko i wyłącznie dietą. (...) Pomyślałem, że jeśli czegoś nie zrobię, nie wezmę się za siebie, to będzie coraz trudniej się z tego odkopać - wspominał Ibisz.

Zobacz galerię

Źródło: PrzeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Magda (gość)

  Ibisz nie poddawał się operacjom plastycznym. Większego konowała jak ten obecny chirurg w studio nie widziałam. Ibisz najpierw się "upiększa " a potem się wstydzi tego co robi. To chore nie rozumiem po co komu taki wywiad.

  08.07.2019 14:00
 • abc (gość)

  Mam 57 lat i troje dzieci, a wyglądam na 20 - ale często w swoim życiu głodowałam, przymusowo lub celowo - to właśnie regularne jedzenie najbardziej nas postarza.......

  08.07.2019 12:10
 • dobre (gość)

  Krzysztof jesteś super gosciu, ja tez mam tyle lat i łapia sie za głowę ,bo daja mi 10 lat mniej. tak trzymaj Krzysztof.

  08.07.2019 12:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×