"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Ibisz wziął 3. ślub z... żoną Sławomira?! "Wszystko zależy od kobiety"

Krzysztof Ibisz wziął 3. ślub z... żoną Sławomira?! Prezenter opublikował film, na którym przedstawia Kajrę jako swoją żonę. O co chodzi? Co na to Sławomir?!

Multimedia

Krzysztof Ibisz wziął ślub z Kajrą?!

Na profilu Krzysztofa Ibisza w mediach społecznościowych pojawiło się wideo, na którym ubrany w ślubny garnitur prezenter oznajmia, że wziął 3. ślub. Obok niego jest Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz. Żona Sławomira ma na sobie białą suknię i welon. Ona także pozdrawia wszystkich w imieniu swoim i swojego (nowego) męża.

Kajra, żona Sławomira pokazała pośladki! "Super kształty"Zobacz więcej

Krzysztof Ibisz pokazuje obrączkę i stwierdza, że choć zapierał się, że nie ożeni się po raz 3., musiał zmienić zdanie. "Wszystko zależy od kobiety, jak jest miłość, to jest szczęście i chęć na stabilizację" - mówi.

O co chodzi? Okazuje się, że filmy na profilach Ibisza i Kajry powstały na planie teledysku do najnowszej piosenki Sławomira pt. "Weselny pyton". Oprócz Krzysztofa Ibisza, który gra w nim świeżo upieczonego małżonka Kajry, pojawi się także m.in. Aldona Jankowska. Premiera klipu w sobotę, 20.06.2020 na YouTube.

Sławomir Zapała zapuścił brodę! Muzyk jest teraz nie do poznania!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Romek (gość)

    Opanujcie się on lubi chłopców...😂😂

    21.06.2020 15:26
  • Romek (gość)

    Opanujcie się on lubi chłopców...😂😂

    21.06.2020 15:26
  • Piotr (gość)

    Problem polega na tym na ile kobiety mogą zaufać czlowekowi który traktuje je instrumentalne , trzeba przestać myśleć kim jest i ile posiada , za dwa lub trzy lata zostawili swoją zabawkę , i poszuka sobie następną , Ibisz bawi się uczuciami , kobiety udają że tak nie jest i wierzą że są jego miłością , przykre ale niestety prawdziwe

    21.06.2020 05:19
  • KorniK (gość)

    A wy barany czytacie artykuły do końca

    20.06.2020 20:29
  • Jacek a (gość)

    Ciekawe czy bywał w zatoce pedofili???

    20.06.2020 15:51
  • Jacek a (gość)

    UJ z Ibiszem, mamy go głęboko w du...

    20.06.2020 15:45
  • Dokładna (gość)

    Większość wypowiadających się tutaj to debile, którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem - Ibisz wziął udział w teledysku ze ślubem.

    20.06.2020 02:45
  • Gosia (gość)

    Nudy, nudy, nudy

    19.06.2020 22:02
  • Endriu (gość)

    Ibisz zmien lekarza bo ten cie oszukuje

    19.06.2020 21:49
  • Jano (gość)

    Jest trzeci ślub, będzie czwarty itd, bez żadnych skrupułów 😭

    19.06.2020 21:21
  • Zara (gość)

    Szkoda mi faceta nie potrafi kochać i być kochanym.....to krzyk rozpaczy .....płacić za miłość

    19.06.2020 20:35
  • hehehe (gość)

    W temacie samego TzG- skoro już umieszczono ten materiał w tej zakładce- niecierpliwie czekam na zapowiadane letnie odcinki specjalne programu. Fantastycznie byłoby gdyby jeden z nich poświęcono w całości Stefano Terrazzino jako tancerzowi z największą liczbą zwycięstw w TzG. Byłoby super gdyby nie skupiono się tylko na polsatowskich edycjach z jego udziałem, ale omówiono każdą. No i oczywiście do tego opowiedziano o jego karierze turniejowej i tamtejszych sukcesach. A może i nie tylko. Skoro w tym roku Stef ma swój jubileusz- 15 lat w Polsce to może i ogólnie o jego karierze czyli jeszcze o TTBZ, pozostałych jego pr. tv., teatrze, muzyce (płyta i koncerty), pierwszym zawodzie czyli krawiectwie, pracy przy serialach i filmach (w tym jako choreograf), sycylijskich kursach itp. itd. Byłby to baaardzo ciekawy odcinek.

    19.06.2020 13:37
  • NIK (gość)

    Ten cały sławomirek to jakiś zakapleksiony typ patrząc na tytuł nowego klipu Weselny Pyton.

    19.06.2020 07:16
  • Ostry (gość)

    Może niedługo będzie 4ty

    18.06.2020 21:27
  • Qrva (gość)

    Co za debilny nagłówek i tekst podstępny,podchwytliwy, fałszywy,jak go czytałem na początku już zacząłem ich oceniać z góry! Na szczęście okazało się to fikcją!

    18.06.2020 16:38