"Taniec z gwiazdami". Krzysztof Krawczyk Junior wystąpi na parkiecie? "Mam predyspozycje i smykałkę"

Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka, Krzysztof Krawczyk Junior, chciałby spróbować swoich sił w tanecznym show. Mężczyzna, o którym od śmierci jego ojca mówi się coraz częściej, zaskoczył opinię publiczną wyznaniem o chęci wystąpienia w programie "Taniec z gwiazdami". - Mam predyspozycję i smykałkę - mówi Junior. Zobaczymy go na parkiecie?

Multimedia

Krzysztof Krawczyk Junior chciałby wystąpić w programie "Taniec z gwiazdami"!

Odkąd zmarł Krzysztof Krawczyk, na jaw wyszły długo skrywane tajemnice rodzinne piosenkarza. "Puszkę Pandory" otworzył materiał "Uwagi", opisujący trudną sytuację życiową jedynego syna zmarłego artysty.

Krzysztof Krawczyk Jr. wystąpi na parkiecie?

Ostatnimi czasy w mediach Krzysztof Krawczyk Jr. pojawia się nie tylko w kontekście medialnej dyskusji z wdową po artyście, Ewą Krawczyk. Relacje rodzinne nie są bowiem najlepsze, a między wspomnianymi osobami jest sporo niedomówień, nieporozumień i niewykluczone, że także żalu. Trudne stosunki z ojcem i jego żoną opisał w swojej biografii. Wygląda jednak na to, że to powoli ulega zmianie. Jedyny syn artysty, po latach kłopotów, zdaje się wychodzić na prostą. Poprawie ulegają także jego relacje z wdową po artyście.

Ania Wyszkoni przez raka trafiła do psychiatry. Poruszające wyznanie piosenkarkiZobacz więcej

Jaki ojciec, taki syn - Krzysztof Krawczyk i Krzysztof Krawczyk Junior

Wygląda również na to, że jaki ojciec, taki syn - Junior zdaje się coraz lepiej odnajdywać w mediach, o czym świadczy fakt, że chętnie dzieli się z dziennikarzami swoimi przemyśleniami oraz planami na przyszłość. Mężczyzna, który doświadczył w życiu wiele złego - był ofiarą przemocy domowej i nie mógł liczyć na ojca - nie poddaje się w walce o swoje marzenia. Wystąpił z zespołem Trubadorzy, w którym zaczynał jego słynny ojciec i właśnie zaskoczył opinię publiczną nietypowym wyznaniem.

Krzysztof Krawczyk Junior, który uległ jako dziecko poważnemu wypadkowi wraz ze swoim ojcem, cierpi na padaczkę. Stara się jednak, aby choroba go nie ograniczała. Okazuje się, że chętnie spróbowałby swoich sił na parkiecie jednego z programów rozrywkowych!

Gdyby pojawiła się propozycja występów w "Tańcu z gwiazdami" to chętnie bym ją przyjął - wyznał dziennikarzowi Faktu Krzysztof Krawczyk Jr.

Izabella Krzan wychodzi za mąż!? "Znalazłam już swoją drugą połowę"Zobacz więcej

Jego partnerka Kasia, jak wyznał, jest zdania, że Junior poradziłby sobie wyśmienicie. - Kasia mówi, że umiem tańczyć, że mam predyspozycje i smykałkę do tańca, a nawet poczucie rytmu. Jej zdaniem na pewno w takim programie bym się odnalazł - cytuje jego słowa serwis Jastrzabpost.pl.

Czy to oznacza, że w następnej edycji kultowego programu "Taniec z gwiazdami"?

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • oby to była tylko plotka (gość)

    Jeśli Polsat chce totalnie pogrążyć TzG to właśnie w taki sposób. To osoba może i znana trochę przez swoją sytuację życiową, ale na pewno nie gwiazda! Szkoda byłoby żeby taki pr. stracił swoją renomę. Jeśli uczestnicy będą coraz bardziej z łapanki to i najlepsi tancerze odejdą.

    28.04.2022 14:49
  • nelka (gość)

    to nie jest prawda, ze relacje z macocha sie poprawily / nie piszcie bzdur /

    12.04.2022 13:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×