"Taniec z gwiazdami". Lenka Klimentova blokuje w tańcu Anię Karwan? "Jan pomaga mi się otworzyć"

Ania Karwan tańczy w 11. edycji "Tańca z gwiazdami" z Janem Klimentem. Wokalistka przyznaje, że myślała, że tańce latynoskie będą dla niej łatwiejsze. Okazało się, że czuje dużą blokadę, którą w sporej mierze wywołuje żona Jana, Lenka Klimentova!

Multimedia

Lenka Klimentova blokuje w tańcu Anię Karwan?

Ania Karwa i Jan Kliment, podobnie jak pozostali uczestnicy "Tańca z gwiazdami" intensywnie trenują przed 1. odcinkiem. Wokalistka zdradziła, że ich pierwszym tańcem będzie cha cha. Jednocześnie przyznała, że była przekonana, że tańce latynoskie przyjdą jej łatwiej.

Ania Karwan i Jan Kliment wyprzedzili konkurencję? Trenują znacznie dłużej niż pozostali uczestnicy?Zobacz więcej

Myślałam, że jestem na tyle otwarta w swoim ciele, że łacina przyjdzie mi tak. Okazuje się, że przed mężczyzną obcym, w dodatku żonatym szczęśliwie, którego żona jest za ścianą... Jeżeli miałabym wykonać jakiś taki ruch... naprawdę pierwsze dni byłam bardzo zblokowana.

Ania Karwan przyznaje jednak, że Janek staje na wysokości zadania i pomaga jej się otworzyć.

Co jeszcze powiedziała nam Ania Karwan o przygotowaniach do 1. odcinka "Dancing with the stars"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • no i znowu o Janku Klimencie... ileż można ): (gość)

    Znowu o blokadach, odkrywaniu kobiecości itp. itd. Stare, nużące chwyty. W kontekście tej pary nawet na filmikach jest więcej czczego gadania niż treningu. Wolę Julię Wieniawę i Stefano Terrazzino. Tworzą ładną, zgraną parę. Sprawiają wrażenie autentycznego, szczerego duetu. Stef jest wymagający i precyzyjny, a Julka pracowita i konkretna. I raczej nie będą sobie dorabiać historyjek żeby podbić ilość głosów.

    06.03.2020 19:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×