"Taniec z gwiazdami". Lenka Klimentova o sytuacji w Czechach. Zdjęcie żony Jana Klimenta wywołało burzę w sieci!

Lenka Klimentova opowiedziała w mediach społecznościowych o tym, jak wygląda sytuacja w Czechach w związku z pandemią koronawirusa. Zdjęcie żony Jana Klimenta w maseczce wywołało burzę w sieci! Dlaczego?

Multimedia

Lenka Klimentova o sytuacji w Czechach podczas pandemii koronawirusa

Lenka Klimentova i Jan Kliment wrócili do Czech po tym, jak stacja Polsat — w związku z szerzącą się pandemią koronawirusa — zawiesiła 11. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka w mediach społecznościowych ujawniła, że w Czechach wprowadzono już obowiązek noszenia maseczek.

W Czechach jest juz nakazane ze bez maseczki albo innego pokrycia nie wolno wychodzic z domu. I bardzo dobrze👌🏼 Chronimy nie tylko siebie ale tez innych! ♥️ Uwazajcie na siebie! Milego dnia 🌞🤝😷😷😷 #zostańwdomu #chrońciesie

Lenka Klimentova blokuje w tańcu Anię Karwan? "Jan pomaga mi się otworzyć"Zobacz więcej

Informacja o wytycznych czeskiego rządu wywołała gorącą dyskusję w komentarzach na Instagramie żony Janka Klimenta. Część obserwujących Lenkę Klimentovą zwraca uwagę, że maseczki powinny nosić tylko osoby chore.

Maseczki muszą nosic osoby chore nie zdrowe. Osoby które noszą maseczki a nie są chore, zabierają je osoba które je naprawdę potrzebują

Moim zdaniem to błąd, że osobom zdrowym nakazuje się ich noszenia. Wtedy zabraknie dla naprawdę potrzebujących.

Zamiast nosić maseczki która nic nie daje, to polecam ograniczyć do minimum wyjścia z domu. Nie rozumiem po co Państwo wyszli razem na dwór ? do apteki , do sklepu po żywność ?

My wychodzimy z założenia, że każda forma dbania o siebie i innych jest ważna, a wy?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Anonim (gość)

    Wyjechali do Czech a potem powrócą do Polski do tańca z gwiazdami z wirusem super

    23.03.2020 10:30
  • Z czech (gość)

    U nas w Czechach jest zakaz wychodzenia bez maski. Nawet niemowlęta muszą mieć. Każde wyjście z domu bez maski skończy się mamdatem

    23.03.2020 04:27
  • Andy (gość)

    Wczoraj udało mi się kupić 3 maseczki w aptece. Każda 8 zł , działanie 3 godz. i do kosza.

    22.03.2020 08:50
  • Ola (gość)

    Maseczka chronisz siebie przed innymi. Trzeba nosić maseczki nawet jak się jest zdrowym!

    22.03.2020 06:51
  • Polacy to jednak debile (gość)

    Pojeb*ni ludzie maseczki nosimy dla siebie, dużo osób hejtuje i nie ma pojęcia co pisze myślę że panie. Może kogoś nie stać i nie rozumie. Nikt nie wie czy jest zdrowy czy nie, zakażeniu należy zapobiegać. Życzę oby ktoś kichnol hejterom w twarz tak z przypadku. Co zrobicie co powiesz, gdzie masz maskę? Mam nadzieję że choroba bezmuzgowcow nie ominie...

    22.03.2020 06:48
  • Toldi (gość)

    Ludziom zrobiono kisiel z muzgu.Maja się bać .Debile obudzcie sie.

    21.03.2020 23:35
  • Alina (gość)

    My nie jesteśmy przygotowani bo długo nic nie robili a teraz minister kłamie nie mamy testów i ciągle kłamią i co to jest dla rządu testy się robi a my to co?

    21.03.2020 22:07
  • Jolanta (gość)

    Gównoburza w sieci. Tylko chorzy w maseczkach? Chory to w domu siedzi, a nie po mieście lata. A gdyby wszyscy potencjalnie zdrowi je nosili, to nie byłoby tyłu nowych przypadków. Niektórzy są nosicielami, sami o tym nie wiedząc. Ale zarażają. Gdyby mieli maseczki, nie zarażaliby tych, którzy się z nimi zetkną.

    21.03.2020 21:40
  • Fan (gość)

    Ludzie wszyscy macie ochronę czyli maseczki jakiekolwiek Czy zdrowy czy chory Bo przecież nikt nie wie Czy jest chory skoro nie zrobił sobie badań testu Może jest nosicielem więc maska na twarz to podstawa ochrony siebie i innych

    21.03.2020 20:31
  • dajanaja (gość)

    Przerazajace biedny kraj rozdawajacy kasę na lewo i prawo bez pojecia i wyobrazni ,nie ma teraz na maskiktore Czesi dostaja w aptekach za darmo ,tak jak otrzymują leki za darmo.Opowiadaja tepemu suwerenowi jacy są zdolni.Klamia swiadomie ,a kazde Oszustwa ktore dają im kase twierdza ze im sie Nalezalo.

    21.03.2020 16:54
  • Kl (gość)

    Wszędzie noszą maseczki.Tylko Polski rząd mówi głupoty,że powinni nosić tylko chorzy.Prawda jest taka ,że rząd nie zabezpieczył maseczek nawet dla lekarzy i boi się, że jak ludzie wykupią ostatnie sztuki to będzie totalna klapa.Wszedzie noszą maseczki.Chiny dzięki te.u może przetrwają.

    21.03.2020 15:49
  • Kasia (gość)

    Wywołało burzę w sieci??? Jesteście niedoinformowani, ponieważ w Czechach wprowadzono nakaz noszenia maseczek. Bez niej nie można wyjść na ulicę, więc po co ten hejt?? Weźcie ludzie jak nie wiecie nie komentujcie

    21.03.2020 14:54
  • Ala (gość)

    A ja dzisiaj byłam w sklepie "Biedronka" w maseczce. Nie jestem chora ale mam 69 lat i dbam o siebie. Nikt w sklepie nie robił wielkich oczu.,. W maseczki powinno państwo zabezpieczyć chorych. Ciągle na wszystko brak pieniędzy. Nie wychodzę z domu ale nie raz po 10 dniach trzeba coś kupić do lodówki.. Życzę wszystkim zdrowia i pogody ducha

    21.03.2020 14:53
  • Gość (gość)

    Pytania z trzeciego komentarza retoryczne. Przecież widać na zdjęciu, że poszli wyprowadzić psy.

    21.03.2020 14:50